Mi a véleményetek Zelenszkijről?





Te aztán tudod, látod a tutit.
A helyében senki nem lenne túl nyugodt.
Én sose láttam zavartnak, részegnek.
Utálod, valami hazugságot ki kellett találnod.















Elmebetegnek tartom. Nagyon szépen hangzik, hogy mennyire hazafias meg bátor, de mégis, épeszű ember hogy viselhet hadat, ha tudja, hogy még az első időszak se megy önállóan... Nyüszít folyamatosan fegyverért, követelőzik, próbál érzelmileg zsarolni. De mi köze a többi országnak hozzá? Semmi. Így szerintem felelős a népe szenvedéseiért, a semmire nem vállalunk fel egy háborút.
A kedvencem az volt, mikor a jól betanított felesége azt mondta a briteknek, hogy "maguk a pennyjeiket számolják, mi a halottainkat". Ez tök ötletes, biztos nem egyedül találta ki, de basszuskulcs, egy britnek mi a fene köze van az ő halottjaikhoz?
Szóval szerintem nem normális se ő, se a felesége.





További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!