Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem valódi állam Ukrajna...

Miért nem valódi állam Ukrajna? Mitől lesz egy ország valódi?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen olvasom kommentelőktől és már ismerőseimtől is hallottam, hogy Ukrajna valójában egy "műállam".

Csak én nem értem ezt? Tudtommal az ENSZ minden országa elismeri, mint országot.



2022. nov. 27. 09:28
1 2
 11/11 Jeffrey Spender ***** válasza:

Az ukránok Lwów-ot aljas módszerekkel szerezték meg, és háborús bűnöket dicsőítenek.


Lwów lakosságának fele lengyel volt, 32 % zsidó, és 16 % az "ukrán", 1941 június - júliusában pogromot tartottak, az Ukrán Felszabadító Hadsereg, az UPA / OUN, és a népirtás eredményeként már a világháború után orosz etnikumú lett, 1960-ra "ukrán" etnikumú lett, 60 %-osan, és napjainkra érte el a 90 %-os arányt, és minden más népalkotó eltűnt.


Vagy Zsitomir és Odessza is békebeli orosz városkák voltak, Odesszát Nagy Katalin alapította, akinek szobrát döntögetik az ukránok.


Az ilyenek miatt lehet mondani, hogy Ukrajna területét összelopkodták.

2023. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!