Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki abban a hitben ringatja...

Aki abban a hitben ringatja magát, hogy ukrajna győzhet annak van valami baj a toronyban? Öszintén ti mit éreztek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 12:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Milyen forrasokra alapozzátok?
2022. nov. 24. 13:28
 12/31 anonim ***** válasza:
93%
#10: Nem kell hinni a forrásoknak, a frontvonal állása viszont mindkét oldal által megerősített. Ebből azért lehet következtetni a háború alakulására.
2022. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Miből következtettek arra.hogy győzni fognak?itt csak egy győztes lesz. Meglepődnék nagyon ha bem oroszorstág lenne az
2022. nov. 24. 13:33
 14/31 anonim ***** válasza:
90%
#13: Abból következtetünk arra, hogy az utóbbi hónapokban gyakorlatilag csak vesztettek területeket. Engem is meglep, de jelenleg ez a helyzet. Persze lehet arra számítani, hogy majd összeszedik magukat, de ez már mind csak spekuláció.
2022. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Így van. Szétverték az oroszokat, ez így is van. Maguk az USA katonai szakértői állítják mindezt. Mégis miért menekülnének fejvesztve az oroszok?
2022. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
95%

Figyu, én Február 24.-én, amikor reggel olvastam a híreket, szinte biztosra vettem, hogy az oroszok pár napon belül már Kijevben vacsoráznak. Szerintem mindenki ezen az állásponton volt.


Azóta viszont kiderült, hogy az orosz hadsereg nagyon súlyos rendszerszintű problémával rendelkezik, amelyeket egy háború alatt nem lehet orvosolni. Ezzel szemben az ukrán hadsereg az elmúlt 8 év alatt óriási fejlődésen ment keresztül, a hadvezetésből teljesen kigyomlálták a korábban óriási mértékeket ütő korrupciót, és a teljes nyugati világ hírszerzése elérhető számukra, a fegyveres támogatásról nem is beszélve.


Egyébként én elsősorban az Institute for the Study of Wart, a Perun youtube-csatornát, illetve az Associated Presst követem háború ügyben. Mindhárom kiváló minőségű és elfogulatlan módon elemzi a háború folyamát. Az ISW egy katonai elemző think tank, a világ egyik legszínvonalasabbika, Perun egy ausztrál katonai hírszerző aki egyszerű, laikusok számára is érthető módon foglalja össze a háború leckéit, az Associated Press pedig az újságírók számára az aranystandard, messze a legobjektívabb, legtényszerűbb hírügynöksége.

2022. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mikyen jel utal arra hogy az oroszok nyernek?


Minden létező szempontból leszerepeltek fél év alatt.

2022. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 MDaniel98 ***** válasza:
Eleve senki sem gondolta, hogy Ukrajna képes ilyen sokáig kitartani.
2022. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én azért kivárom a végét az ukránoknál már csak az orosz az elvetemültebv
2022. nov. 24. 14:27
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi sem bizonyítja jobban, hogy győzhetnek az ukránok, mint az a szánalmas vergődés, amit itt bemutatsz, kérdező.
2022. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!