Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Herszont mikor szabadítják...

Herszont mikor szabadítják fel az Oroszok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 12:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Azért bírom hogy mikor valaki nem veszi a fáradtságot, hogy utánanézzen a dolgoknak rögtön átmegy személyeskedésbe, ráadásul még rögtön meg is próbálja a másik embert valamelyik oldalra állítani csak mert valamit tényszerűen leírt.
2022. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
73%

#31

Sokan átlátnak már az orosz propaganda kommunikációs paneljein. Mindig ugyanazon a sémák alapján érveltek. Ezzel nem azt mondom, hogy oroszpárti vagy, de erős a gyanúm, hogy eléggé egyoldalúan szemléled a témát, egyoldalú híreket fogyasztasz.

2022. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Nos, kezdjük az alap dolgot, hogy még a legnagyobb hadi szakértők sem tudják mi lesz a következő lépés. Én leírtam egy elképzelhető forgatókönyvet, ami szerintem lehetséges, aztán lehet, hogy fagyiskocsikat visznek a frontra és ingyen fagyit osztogatnak.

Szóval az, hogy leírtam a véleményem, és kiindúltam történelmi eseményekből, az nem jelent még egyik oldal felé hajlást sem.

2022. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

#33

A legnagyobb "hadiszakértők" tudják, hogy mi lesz a következő lépés, mert a NATO algoritmusa minden lehetséges opciót ki tud számolni. A téli hadviselésről meg annyit, hogy nyilvánvalóan kiderült, az orosz oligarchák mindent elloptak a seregtől, aligha a téli ruházat a kivétel. Orosz milbloggerek is szoktak arról értekezni Telegramon, hogy bizony nincs megfelelő téli ruházat.

2022. nov. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ha tudnák, akkor kb nem lenne háború, mert ugymond minden előre le lenne játszva, és felesleges lenne,h isz tudják a végeredményt....
2022. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
49%

#35

Mint mondtam, a nyugatiak tudják, mert a NATO-nak van ilyen algoritmusa, az oroszoknak nincs. Ez az egész háború egyedül az oroszok akaratán múlik.

2022. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
60%
Azért maradjunk a földön, még az időjárást sem tudják 100%-ra megjósolni, nemhogy emberi döntésekkel is kapcsolatos események kimenetelét.
2022. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
49%

#37

Ez nem jó érv. Az emberi döntéseket ki lehet számolni. Mint mondtam már, van egy NATO számítógép, mely a beérkező adatokat felhasználva, egy algoritmussal bármit ki tud számolni. Több 10 ezer adat alapján dolgoznak. Ez látszik, mert az ukrán hadsereg szinte csak jó döntéseket hoz. Jó döntést hoztak Kijev alatt, hogy nem mentek bele a nyílt csatába, jó döntést hoztak, hogy nem adták fel a Donbaszt, jó döntés volt a harkivi ellentámadás. Az időjárásban meg nincs emberi tényező, ezért nem tudják mindig kiszámolni, de egyébként egyre kevesebbet tévednek a meteorológusok is.

2022. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Még mindig ott tartanánk, hogy ha létezne ilyen, akkor végképp nem volna értelme sok mindennek mert előre ott lenne az eredmény, de csak tippelni tudnak. Most ennyi erővel a nagy számítógép megtervezi, hogy márpedig ekkor és ekkor fognak támadni, mert eddig mindig emgvárták a hónap X-edik napját, de ma az egyik tábornok épp bal lábbal kelt fel rossz ekde van, aztán gondol egyet támadjunk ma.


Na akkor ezt hogy számolta ki előre a gép?

2022. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!