Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A fidesz megint hazudott és...

A fidesz megint hazudott és ránk szabadítja az olcsó ázsiai munkaerőt meddig tűri a nép? Kormánynak ez volt az utolsó dobása? (LInk)

Figyelt kérdés
[link]

#FIDESZ #átverés #feszültség #nemvehetedelamunkát
2022. aug. 10. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

"Kormánynak ez volt az utolsó dobása?"

Hmmm... Mikor is hallottam ezt a kérdést először? 2010-ben?

Aha.

2022. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
1: inkább azzal foglalkozz, hogy ez is a magyar munkás bérének letörését segíti elő, mert ha ő nem vállalja annyiért, akkor hoznak majd ázsiait helyette
2022. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
2022. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
Nem megint, hanem mindig.
2022. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
25%
Nézd nincs munkaerő aki van az meg nem akar dolgozni. Itt a helyi tüzépen 14000 forintot adnának napjára zsebre ha valaki hajlandó lenne elmenni oda dolgozni. Szalagfűrésszel kellene fát vágni. Kivinni házakhoz kocsival. Ha nem lenne ilyen szar a derekam esküszöm kipróbálnám mert rengeteg a szabad időm.
2022. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Nézd, én szereztem egy k* nagy vágást magamra, 2016-ban. A szakorvosi rendelőben 4 orvos kezelt, az első összevarrta ugye, a többihez meg pár naponta benéztem ellenőrzésre. Mindegyiktől kaptam írást arról, hogy mi a helyzet éppen. A négyből egy volt magyar, volt, amelyiknek a nevének láttán el sem tudtam hiányos műveltségemmel dönteni, vajon Dél-Ázsia melyik országából való. Most akkor inkább mondták volna azt a portán, hogy menjek be egy messzi kórházba, és üljek egy napot a tömegben? Vagy hogy feltehetőleg 2 hét múlva kiszedhetem a telefonfogómmal a varratokat?

Egyre kevésbé tolerálom az ostobaságokat.

2022. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Fidesz 2015: "Magyarországra jössz, nem veheted el magyarok munkáját!"
2022. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
7: nem veheted el a munkájukat, csak segíthetsz letörni a bérüket, hogy ne követelhessenek túl sokat
2022. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!