Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hazudja Románia, hogy...

Miért hazudja Románia, hogy nincs területi követelése Ukrajnával szemben, miközben köztudott, hogy van?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja miről van szó, nézzen utána.
2022. nov. 6. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%

30: jó vicc, szóval azért nem teszel be hivatkozást, mert igazad van, de úgysem hinnék el


Ezen az alapon bárki állíthat bármit hivatkozás nélkül, hiszen igaza van, ezért felesleges a hivatkozás. Így ez nem kérdés, hiszen csak az önigazolás a célod vele, nem a dialógus.

2022. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

#31

Pont, hogy elhinnétek, csak nem lennétek hajlandók beismerni, hogy felesleges volt 3 oldalon keresztül követelni a hivatkozást, miközben ti is megtalálhattátok volna.

2022. nov. 6. 11:32
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
Romániában élek, jól ismerem az ország történelmét, belpolitikáját. Szélsőségesek mindenhol vannak, de biztosíthatlak, hogy nincsenek az országnak területi követelései az ukránokkal szemben. Nem kellene álhíreket terjesztened kérdező.
2022. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az Odesszától Nyugatra lévő terület kell a románoknak?
2022. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Besszarábiának hívják, és nem, nem az kell.
2022. nov. 6. 11:52
 36/65 anonim ***** válasza:
100%

#25

A Kígyó-sziget kérdését a Hágai Nemzetközi Bíróság eldöntötte és a felek elfogadták az ítéletet. Magyarán az biztosan nem számít már területi követelésnek.

2022. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%
Besszarábia az Moldova. Jó lehet, hogy a keleti része kicsit Ukrajna is, de az főleg Moldova.
2022. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:

#37


Tehát nem Besszarábiára gondoltál, csak úgy egy Odessza melletti területre?

2022. nov. 6. 11:59
 39/65 sörpocak ***** válasza:
72%

Én tudom mire gondol a kérdező és meg is tudom cáfolni.

De akit érdekel ez a cáfolat, az legyen szíves utána nézni magának, nem azért jöttem, hogy mások helyett dolgozzak :)

2022. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:

[link]


Kérjük meg a Romániát jól ismerő válaszolót, hogy fordítsa le az alábbi mondatot:

"Prin acceptarea acestei judecăți, litigiul teritorial major s-a stins, litigiul minor privind insula Maican de pe brațul Chilia și partea de sud a golfului Musura din nordul imediat al Sulinei, rămânând singura divergență teritorială între România (care le revendică) și Ucraina (care le stăpânește)."

2022. nov. 6. 12:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!