Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted Putyin be fog vetni...

Szerinted Putyin be fog vetni atomot Ukrajna területén?

Figyelt kérdés

Ugye az Orosz katonai doktrina szerint joga van hozzá, hiszen Ukrajna az annwktált területek támadásán kívül támadta Belgorod városát is, ami sosem volt Ukrajna része. Támadta a krímet, valamint a kercsi hid szabotázs is Ukrajnához köithető. Ezt az Ukrán külügyminiszter is bevalotta mikor megtévesztették egy videó hívásban.


Ha bevetik az atomot mivel lesz másabb? Mit lép erre majd esetlegesen az USA, és a NATO?



2022. okt. 17. 16:54
1 2
 11/20 DK-s ***** válasza:
30%

#10-nek:


Azok után amit Ukrajnában fel tudtak mutatni, teljesen nyilvánvaló, hogy képtelenek lennének elérni az USA területét. Ha rendelkeznek is interkontinentális rakétával, azt még félúton leszednék. A másodikat pedig valszeg már az indítóálláson baxnák szét.


Ha Oroszország és az USA között atomháború törne ki, bár az amik is kapnának egy-két "pofont", de Oroszországból gyakorlatilag nukleáris sivatag lenne.

2022. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon bízom benne, hogy igen. Persze nem vagyok jós, de atom párti igen.


Az USA szerintem akkor se vetne be atomot, ha az orszok a fronton bevetének. Max ha NATO tagra vetnék be, de olyat nem fognak manapság tenni, max ha kitör az atomháború, ami szintén nem lenne rossz.

2022. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ndm! Sugárfertőzött területet senki sem akar magának.
2022. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek meglepve dk-son.


A dk az euróatlanti “demokrata” párti neolib hatalmi elit helyi fiókpártja szerintem.


És pontosan azt az elmebeteg warhawk hillarysta hibbant háborús propagandát tolja, mint ők.


Pont úgy hazudik mindenről, pont úgy igyekszik megtartani a hatalmát a fasiszták váltópártjaként, stb…

2022. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
79%
Nem értem az embereket akik moszkvára dobnák az atomot.. Ti tisztában vagytok vele mivel dobálóztok? Sajnálgatjátok az ukránokat, de az nem lenne baj ha moszkvában meghalnának a CIVILEK ugye? Ők sem tehetnek az egészről, nem tudom megérteni, hogy az miért van rendben, ha ők is meghalnának.. Sosem fogom megérteni ezt az álszent gondolkodást, na meg azt a logikát sem, hogy mentsük meg az ukránokat, de kreáljunk világháborút ami több mint 1000x annyi embert megölne.. Gondolkozzatok már emberek.. Le lehetne ezt zárni máshogy is, csak akik már megtalálták a módját, hogy hogyan fordíthatnák ezt a szitut a hasznukra, azok már nem is akarják lezárni..
2022. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 DK-s ***** válasza:
100%

#14-nek:


Jót röhögök magamban.


SAJNOS! eddig szinte minden, emberismeretet igénylő kérdésben igazam lett.

Például amikor Oroszország megtámadta Ukrajnát, előre megmondtam hogy nagyon durva szankciók fognak következni, és önkéntesek ezrei fognak odamenni. És azt is, hogy pénzzel és fegyverrel fogják tolni Ukrajnát.


Külön-külön le lettem h'lyézve minden alkalommal, és a nagyokosok mindig bölcsen megmondták, hogy miért nem lesz igazam.



A válaszaim nem a reményeimet, vágyaimat tükrözik, hanem a következtetéseimet.

2022. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint hallottál, dk-s, a rand corporation overextending russia című munkájáról.
2022. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 DK-s ***** válasza:

#17-nek:


Nem, de rákerestem.


Miért hiszi bárki is hogy neki eleve adott a lehetőség, hogy megmondja a tutit Oroszország kapcsán?


Jól megmondták itt egyesek annak idején, hogy ha Európa nem fog gázt venni az Oroszoktól, és minden egyéb kereskedelmet is bekorlátoznak akkor Putyin vagy meghátrál, vagy Oroszország gazdasága összeomlik.


Itt jön képbe az emberismeret. Putyin pszichopata. Pontosan az a fajta, mint én!


Szórakoztok azzal kevesebbet vesztek, mert azt hiszitek hogy érdekel?


Én magam zárom el a "csapokat", és "nézelődjetek". XD



Egy védekezésre kényszerített pszichopata mindig olyan válaszlépést ad ami:


1.) Passzív visszatámadás,

2.) arra számítottál volna a legkevésbé, mert a válaszreakciónál magadból indultál ki.


És egyben "kiveszi a kezedből" azt, amire azt hitted hogy fegyver vele szemben.


Még egyszer: pszichopata!

2022. okt. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 DK-s ***** válasza:

Ismét #17-nek:


Hogy miért ismételgetem hogy pszichopata?


Mert én tudom, hogy egy pszichopata egy "normális" ember számára kiszámíthatatlan. Én viszont szintén pszichopata vagyok, és pontosan értem hogy puttler mit-miért csinál.


Ha nem takarítják el, akkor igen nagy valószínűséggel világégés lesz.


Mire számított bárki is a legkevésbé?

-hogy puttler maga zárja el a gázt.


Mire számít bárki is a legkevésbé?

-hogy atomot mer bevetni.


"Nem merem? XD"


Merni fogja.

2022. okt. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A rand tanulmány arról tanúskodik, hogy a neokonok pontosan tudták, mire számíthatnak, mégis tolták tovább a nato terjeszkedést.


Tehát tudták, hogy ha azt teszik, amit végül tettek, annak ez lesz a következménye.


Az orosz gázeladások ellehetetlenítése, a gázvezetékek kiiktatása, stb… mind-mind a terveikben voltak az usa-nak.


Tehát amikor a másik pazichopata mániákus hazudozó Biden azt mondja, provokàlatlan támadás volt, ő is tudja, hogy hazudik.


De ugyanolyan hazug, akárcsak trump, de utóbbival ellentétben hiába demens, mégis kevésbé hibàzik a megszólalásaiban, stratégiai szempontból nézve.

2022. okt. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!