Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy zelenszkij atomháborút KÖVETEL?

Figyelt kérdés

Zelenszkij felszólította a NATO és USA haderőt hogy dobjanak atomot Oroszországra.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. okt. 7. 09:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
Én legalább egy mandiner és egy vadpajtások cikket várnék még, hogy véleményt tudjak formálni. Központi utasitás nélkül, nem tudom, mit gondoljak.
2022. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Te szereted az atomháborút?
2022. okt. 7. 09:42
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
Az atomháborút csak az oroszok szeretik. Eddig rajtuk kívül senki nem emlegette a nukleáris csapást, csak ők fenyegetőztek vele.
2022. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Most akart atomcsapást Jeszenszky!
2022. okt. 7. 09:45
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Usa meg egyszerűen ledobja.
2022. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%

Ebből is látszik hogy Zeller sokkal rosszabb mint Putyin!

Sok idióta meg ennek az elmebeteg pszichopatánakk tapsol...


Fordított erőviszonyok mellett Zeller már rég lerohanta volna Oroszországot, akár atomot bevetve is!

2022. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Én a hagymásbabot szeretem, meg a krumplishalat, az atomháború nekem túl zsiros!
2022. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%

Igaza van, én is erre várok már évek óta.

Ráfér a világra egy jó nagy ritkítás, meg amúgyis jó buli lesz pár év IRL Mad Max-Fallout :D

2022. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%
Most mi ebben az új? A háború úgy indult, hogy Zelenszkij részegen megfenyegette oroszországot egy atomcsapással, úgy hogy nem is volt bevethető robbanófeje. Aztán kezdett el ugye a nyugattól koldulni, amire azt mondták, hogy ilyen fogyatékosnak ilyesmit nem lehet a kezébe adni. Utána vonult be az orosz hadsereg és találták meg ennek előkészületeit. Te teljesen átaludtad az egészet?
2022. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
53%
Mi a véleményed arról, hogy a Google k.vára még csak nyomát se találj ilyen kijelentésnek tőle ?Valahogy az egész világon csak a kormánypárti szennylapoknak van meg ez a kijelentés...
2022. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!