Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Belarusszban nem korlátozzák...

Belarusszban nem korlátozzák a fűtést. Ilyenkor miért nem gondolkodnal el az emberek azon, hogy hozza hasonló országgá kéne vállnunk?

Figyelt kérdés
Belarusz felkészült a hideg télre. A belarusz embereknek nem kell tartaniuk a téltől. A központi fűtéses lakásokban a szokásos hőmérséklet lesz, és semmilyen korlátozás sem várható az iskolákban, közintézményben. A jelenlegi helyzet, a háború itt is hatással van az árakra, de Lukasenko elnök szavai szerint, az első az ember.
2022. okt. 5. 12:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1-es, bár a saját otthonomban nem korlátozzák, azonban a közintézményekben nagyon is. Ezzel szemben Belaruszban semmi nemű korlátozást nem vezettek be a fűtésre vonatkozóan, pedig ott sokkal zordabbak a telek.


3-as, nem fogok odaköltözni, mert szeretem a hazámat minden hibájával együtt. Ponthogy azt akarom, hogy az ilyen pozitív dolgokat vegyük át a különböző országoktól, hogy mégjobban lehessen itten élni.


4-es, ha lenne egy olyan elnökünk, aki mindenről gondoskodna, és ténylegesen rohamosan javulna az életszínvonal, akkor nem izgatna, hogy tilos kritizálni, mert gondoskodik a megélhetésünkről.


8-as, attól, hogy te elvakultan hiszel a nyugati propagandában, nem jelenti azt, hogy mindenki vadbar*m, aki nemet mer mondani a nyugatnak, és egy önálló, nemzeti út mellett dönt.

2022. okt. 5. 13:27
 12/13 Dzsonszi ***** válasza:
Szerintem is a Lukasenka a megfelelő, hiszen fehéroroszul Лукашэ́нка, tehát a-ra végződik, oroszban meg hiába Лукаше́нко, de a hangsúlytalan o betűt ejthetik a-nak illetve az a és o közötti hangok valamelyikének és szerintem úgy is ejtik, hogy lukasenka. Magyarban meg általában úgy írjuk le a külföldi szavakat, ahogy kiejtik. Pl Sarm es-Sejk is eredetileg Sarm el-Sejknek van leírva, de hasonul az l az s-re és a kiejtésben es lesz.
2022. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
8as vagyok, és még mielőtt elvakult nyugatpropagandistává minősitenél, szertném elmondani, hogy elsősorban utazó vagyok! Bejártam Moszkvától, Minkszig, Varsón át Londonig a kontinenst és, amikor azt mondom, hogy, ha fizetnének érte sem élnék ezekben az országokban, vagy akarnék olyan országot magamnak, ahol ez a VADBAROM él, azt azért mondom, mert saját szememmel láttam. És, most irhatnék, milliónyi impressziót, hogy mit is láttam a saját szememmel, egyik sem adja vissza annyira, mintha te is odamennél. Szal, amikor azt javasoljuk, hogy nézd meg magadnak, akkor azt azért irjuk, mert én pl megnéztem magamnak és van döntési alapom az általatok nyugatnak hivott és a keleti országok között. És köszönöm, én propaganda nélkül is tudok magamnak repjegyet venni és kimenni akármelyik országba.
2022. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!