Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért felháborító a világnak,...

Miért felháborító a világnak, hogy Putyin soroz a lakosságból ha mikor Zelenszkij sorozott nem volt baj?

Figyelt kérdés
Az ukránok is tiltakoztak, de a média meg sem mutatta, csak az alternatív média hozta. Félreértés ne essék én sem mennék Putinnak egy tapodtat se ha orosz lennék csak a kettős mércét nem értem.
2022. szept. 22. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%

egyébként igen, az eleje óta a 18-60 éves nem mehetett ki.

1-2 hónapja mehettek ki úgy külföldre, hogy letesznek kb 2 millió ft összeget kimehet 1-2 hétre vagy hónapra már nemtom, de vissza kell jönnie

ha nem jön vissza a pénzt az állam elveszi és hadi költekezésre forditja.

illetve gondolom ha késett volna ment volna a 15 év börtön.


a duma ugy tudom elfogadta a besorozást hogy szabályos náluk és mehet a dolog.


Z csak az eladott földet és érdekeket védeti a népével, a hazáját már rég lehúzta a budin.

2022. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mit játszák itt az eszüket.Minden orszagban az allampolgár kötelessege bevonulni,ha ezt az állam megköveteli.És mindenhol büntetes vár azokra,akik ezt a kötelességüket nem teljesítik,vagy megtagadják.


Ami meg a "borzasztó nagy" tüntetéseket illeti.

Öszesen 150 embert bírtak letartóztatni az egész országban!Ha most elfogadjuk azt,hogy micsoda borzasztó diktatúra van ott,akkor a 150 ből se volt mind indokolt.Egy részük indokolatlan kisebb kihágasok miatt lett letartóztatva.Ehhez hozzájön hogy 144 milliós lakosagú az ország!


Csak már megint ugye kell a tüzet csinálni!Megy propaganda,hogy mekkora baj van ,hogy tüntetnek a sorozás ellen!!

2022. szept. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#6


"Miért ne mondhatná egy ukrán ugyanolyan jogossággal Zelenszkijnek, hogy én nem kívánok NATO tagságért meg a Krímért meghalni, háborúzni mint egy orosz, hogy én nem kívánok Ukrajna ügyében Putyinnak meghalni?"


Oké, de Putyin nem a NATO tagságot lövi szanaszét, hanem a lakosságot, és nem NATO tagságok meg Krímek halnak meg, hanem civilek. Ha a te házadat, a te családtagjaid, te gyerekeid lövik, picit sem érzed kötelességednek megvédeni őket?

Persze, el is lehet menekülni (aki el tud...), de azért na...

2022. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor én javasolom mindenkinek gondoljon bele, hogy megtámad minket aljasul valaki azért, mert a korrupt Orbán kitalál valamit ami valaki szemét szúrja ahogy Zelenszkij NATO-zása Putyinét. Mi magyar állampolgárok akik nem vagyunk fideszesek ezzel nem értünk egyet de meg sem kérdeznek minket ahogy zelenszkij sem kérdezte a népét a NATO-ról, nem volt népszavazás erről, semmi. Te szívesen mennél harcba egy ilyen háborúba csak mert mi vagyunk a megtámadott? Na az ukránok ugyanígy nem támogatják teljes népileg Zelenszkij háborúját, csak ez nem megy le a médiában.
2022. szept. 23. 16:09
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen ez egy kicsit arnyaltabb dolog.

Vegyük peldaul egy xy kárpataljai magyart,akit mondjuk az allamvedelem elkezd valamiert b.cogatni.Aztán jol összeverik egy sikatorban.Vagy magyarsaga miatt megfenyegetik.

Retorzió éri a közösseget.Pld egy magyar önkormanyzatot.


Ez az ember azért szerintem nem vmi nagy lelkesedessel fog Zelenski hívására háborúba menni Luhanskba vagy a Dombaszba,Herszonba.Főleg hogy a haború utan borítekolható az ottani magyarok elleni hangulat kiélesedese.Mivel Magyarország nem engedett at fegyvereket,mert Orban Putyinbarat vagy mer...akarmi indokkal.bosszút fognak rajtuk allni a mélyen eukomfortos ukránok ugyebár!Ami azért is természetes lesz, mert a nacionalizmusuk ezzel a haborúval egyertelműen erősödni fog!!Mindenki gyanús lesz aki ott él, és nem ukrán!!

2022. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!