Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért felháborító a világnak,...

Miért felháborító a világnak, hogy Putyin soroz a lakosságból ha mikor Zelenszkij sorozott nem volt baj?

Figyelt kérdés
Az ukránok is tiltakoztak, de a média meg sem mutatta, csak az alternatív média hozta. Félreértés ne essék én sem mennék Putinnak egy tapodtat se ha orosz lennék csak a kettős mércét nem értem.
2022. szept. 22. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem is az hogy felháborító, inkább azt mondanám hogy félek nagyon mi lesz ebből.😢
2022. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Más a haza megmentése érdekében toborozni és megint más egy másik, független államot letámadni.
2022. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Mért lenne más? És mitől független az usától? Ukrajna a Szovjetunió szerves és elidegeníthetetlen részét képezi.
2022. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 MDaniel98 ***** válasza:
17%
Nekem pl.: ez nem felháborító. Ha valaki háborúzik akkor már csinálja.
2022. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Az ukránok a hazájukat védik, míg az oroszok csak egy elmeháborodott diktátor lázálmát teljesítik be. Ugye érzed a különbséget
2022. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Nem. Az egyén szempontjából aki nem kíván embert öldökölni korrupt vezetők önkényes háborújában nincs különbség melyik oldalon állsz. Mindkét ország civiljei ugyanolyanok ebből a szempontból!! Miért ne mondhatná egy ukrán ugyanolyan jogossággal Zelenszkijnek, hogy én nem kívánok NATO tagságért meg a Krímért meghalni, háborúzni mint egy orosz, hogy én nem kívánok Ukrajna ügyében Putyinnak meghalni?
2022. szept. 22. 19:30
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem jó a kérdés megközelítése sem...
2022. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Amikor mondtam hogy korai az örömködés az ukrán ellentamadáskor,akkor csak röhöges meg gúnyolódás volt.

Már a Krímet akartak elméletben felszabadítani!!

Hiába pofáztam h az oroszok a vegtelenségig nem szöszmötölnek feleannyi emberrel!!Erre az volt a válasz h nincs is több nekik.Meg milyen xar mar az orisz sereg.Sehol sincsennek.Nullák!*Fél kezzel le lesznek nyomva.Putyin meg mar azt nézi mikor hagyja el az orszagot.

No most majd meg lehet nézni ha szabadkezet kapnak valogatás nélküli háborúra,hogy mi lesz!!

Nem szurkolok nekik de így lebecsülni azert nem kellett volna őket!!Megiscsak egy nagyhatalom!!Es isten segítsen minket hogy ne legyen olyan tömegpusztítás,amit megemleget majd mindenki!!

2022. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A sorozással semmire nem fognak menni a ruszkik. Ekkora tömeg irányításához több ezer magas rangú tiszt kell, annyijuk meg végképp nincs talonban. Élelmezés, felszerelés, logisztika... hagyjuk már.
2022. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nem értelek, igen kedves kérdező. Ha orosz katonai alakulatok bevonulnának Magyarországra, és halomra gyilkolnának magyarokat, te azon felháborodnál, ha magyar családokból magyar férfiakat besoroznának hazánk védelmére?
2022. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!