Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez azért nem ironikus?

Ez azért nem ironikus?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 25. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Őszintén, mit vártak? Hogy a felmenőik generációk óta csak lengyelekkel kufircoltak?
2010. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van benne valami az emberek leginkabb akkor mutatnak gyuloletet egy csoport irant ha felnek, hogy azonositjak veluk oket es ezaltal nem felelnek meg bizonyos "tarsadalmi elvarasoknak" ezert pl sok latens bu.i utalja a bu.ikat tojassal dobalja oket stb.
2010. szept. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


Írta az index is ,hogy a cnntől vették át.

Vagy mindenki hazudik vagy senki ,döntsétek el:)

2010. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi egy kisvarosban lakunk. Edesapam egy nap, mikor hazajott, a kovetkezot meselte: Ma a Kiraly utcan odalepett hozzam egy zsido kinezesu ferfi, es azt kerdezte, hogy hol a zsido hitkozseg. Mondtam neki, hogy nem tudom, de kerdezze meg a Tot csaladot, azok zsidok, talan tudjak, es megmutattam a hazat. Aztan jutott eszembe, hogy a Tot Jancsi nem is tudja, hogy zsido, csak mi tudjuk. Na, kepzelem mekkorat nezett, mikor a hittestvere elmagyarazta, hogy mert jott.
2010. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!