Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » II. Erzsébet királynő haláláva...

II. Erzsébet királynő halálával III. Károly király ex-walesi hercegnek megvalósult a királyság álma, és a gyásza inkább a nyilvánosságnak szól?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Mi ez a kérdés?:D
2022. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
Hatos, te idióta! Én csak egy nagy értékű házat meg egy 10 éves kocsit fogok örökölni nagypapámtól. Ez az én koromban (25) kb minden korombeli álma. Én mégsem várom, és remélem minél később kerül sor rá. Nekem sokkal többet jelent, hogy bármilyen problémámmal fordulhatok hozzá, a közel 80 évnyi élettapasztalata, a kitartása, hogy ennyi idősen ilyen súlyos betegen (áttétes daganat) tud mosolyogni, és fájdalmai ellenére nem hagyja el magát. Tudod, nem minden a pénz, vagy a hatalom. Az őszinte szeretet mindennél többet ér.
2022. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!