Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elsírta magát Sanna Marin. El...

Elsírta magát Sanna Marin. El kell ítélni, vagy sem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=4qsAt-mQdZg


Most tegyük félre lehetőleg a politikai beágyazódásunkat és ne kötelezően azt "gondoljuk", amit a nekünk szimpatikus oldal megkíván.

Hibázott Sanna Marin vagy sem?



2022. aug. 27. 06:02
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben elítélendő. Egy miniszterelnök egyáltalán ne bulizzon, hanem mutasson példát, különösen egy ilyen történelmi helyzetben.
Egy miniszterelnöknek is van joga bulizni, de ne úgy veresse, mint egy 16 éves és különösen ne az elnöki rezidencián. Alkalmatlan a posztjára.
Egy miniszterelnöknek is van joga bulizni, de ha ezt az elnöki rezidencián teszi, az nemzetbiztonsági kockázat, és erősen felveti az alkalmatlanságát.
Egy miniszterelnöknek is van joga bulizni, ott és úgy, ahogyan akar, lerészegedve és leszbipartit rendezve akár a miniszterelnöki rezidencián.
29 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
59%

Igy néz ki egy politikus, amikor megmarad EMBERNEK és nem csak szavazatdarálónak!

Bárcsak itthon lennének ilyen politikusok!

2022. aug. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
AEmbernek lenni azt jelenti, hogy fejben megmaradok tinédzsernek, odahívom a leszbi barátnőimet a munkahelyemre, elárulom annak az 5,5 millió embernek a bizalmát és biztonságát, aki rám szavazott? Érdekes elmélet az embernek maradásról. Én legalábbis nem látom, hol kell ebben a törtánetben bármiféle pátoszt látni.
2022. aug. 27. 06:07
 3/70 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szavaztál, miért nem?
2022. aug. 27. 06:09
 4/70 anonim ***** válasza:
70%
Tudod mi az érdekes? Hogy te a politikát összekevered a magánélettel! Ez az érdekes!
2022. aug. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
72%
Gondolj bele, milyen lenne az, ha egy finn ember számonkérné a magyarokon, hogy miért hagyják, hogy az ország miniszterlenöke, mondjuk katonai gépekkel repked magáncélból, vagy a saját hobbijából csinál politikát! Hát nem te kérnéd ki elsőként azt, hogy milyen jogon pofázik bele a mi életünkbe?
2022. aug. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Tehát a miniszterelnöki rezidencián leszbipartizok, az az én magánéletem? Érdekes, hogy Szájernél ilyesmi nem merült fel, pedig ő elég messzire "elment" :D
2022. aug. 27. 06:12
 7/70 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem a tiéd, hanem az övé!


És Szájernél sem a melegparty volt a gond, hanem az, hogy covid lezárások alatt tette, amikor nem lehetett volna ilyen rendezvényt tartani!

2022. aug. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:
5: joggal számon is kérheti. Most ez az érvelésed, hogy ha nem vagyok finn, akkor ne pofázzak bele? Ennyi erővel te miért is írkálsz ide a külföldi politika rovatba? Hiszen magyarként ne ítéld meg a többi népet se pro se kontra.
2022. aug. 27. 06:14
 9/70 anonim ***** válasza:
65%
Bárcsak Magyarországon is ez lenne a legnagyobb probléma a "politikusok" között. Ehelyett a teljes politikai felhozatal szánalmas, legyen szó bal-vagy jobb oldalról.
2022. aug. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
0%
Tehát úgy érted, hogy én itélekezek más népek felett?
2022. aug. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!