Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a zsidókat és az oroszokat...

Ha a zsidókat és az oroszokat annyira zavarja a rasszizmus, antiszemitizmus, ruszofóbia, ellenük irányuló gyűlölködés, akkor miért nem változtatják meg a viselkedésüket, politikájukat, szerepüket, ahelyett, hogy mindig másokat hibáztatnak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 22:02
1 2 3
 21/26 Drakula ***** válasza:
90%

Hát a taqiyyáról hazudtak, szóval szerintem te csak simán nem akartál észrevenni hazugságot de egyébként meg több is van mondjuk a holokausztrol: [link]


Valamint le sem ellenőrzik hogy ki ír nekik vagy hogy igazat ír-e amig a zsidokat zsidja lásd: [link]

2022. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

#20 Persze, hogy álneveket használnak, hiszen olyan témákban is leírják az igazságot, amikről tilos. Börtönbe kerülnének, ha vállalnák a nevüket.

#21 Nem véletlenül fogalmaztam úgy, hogy SZÁNDÉKOS hazugságot nem olvastam még - ellentétben a zsidó híroldalakkal, akik folyamatosan és szándékosan hazudoznak és csúsztatnak.

Ha azt írnám, hogy a holokausztról éppen ők írnak igazat, akkor engem is büntethetnének a nagy demokraták, úgyhogy nem írom.

2022. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Drakula ***** válasza:

"Nem véletlenül fogalmaztam úgy, hogy SZÁNDÉKOS hazugságot nem olvastam"

Akkor véletlenül hazudtak vagy mi?

2022. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Drakula ***** válasza:
91%

"Ha azt írnám, hogy a holokausztról éppen ők írnak igazat, "

De nem írnak! Tagadják! Pedig történelmi tény!

2022. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
És mi van a holodonorral? Az smafu?
2022. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Drakula ***** válasza:
Ugy érted Holodomor?
2022. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!