Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor megint kitankolják...

Most akkor megint kitankolják a pánikolók az üzemanyagot a kutakból az ukránok miatt, ti nem unjátok még ezt a sok hisztit? Hova jutott a világ? Hova juttattuk??

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 16:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Nincs semmilyen kitankolás,üzemanyaghiány van a fidesz miatt.
2022. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Én már benzinnel sütöm a Bacsa szeletet
2022. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Volt egy áremelés, aztán a sajtó egyöntetűen elkezdte kelteni a pánikot, meg rettegtetni. Vajon véletlen? Én nem hinném. Épp a napokban számoltak be arról, hogy a MOL-nak hány ezer milliárd extraprofitja lett a válság ellenére is.
2022. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Miért az ukránok miatt, te f@sz? Az oroszok utaltak, de a bank visszadobta az utalást. Halkan jegyzem meg, hogy Gazprombank dobta vissza. Most az ukránok ingyen csinálják a karbantartási munkákat, hogy az oroszok meg a befolyt összegből szét bombázzák Ukrajnát?
2022. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25%
4# remélem," kéksárga"+ szivárványos ruhába vagy öltözve, a lakásod is ilyen zászlókkal van kirakva!
2022. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
5-ös Tévedtél, teljesen normális a lakásom. Nincsen benne zászló. Egyszerűen csak figyeltem az iskolában, ezért tudok olvasni és értelmezni az olvasottakat. Veled ellentétben. :D
2022. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Ukránok miatt? Nem tudom hol olvastad ezt de ha tippelnem kellene akkor Origó vagy f@szpajtik. Az oroszok zárták el, az ukránokra hivatkozva, tehát tulajdonképpen fizikálisan az oroszok miatt nem kapunk.
2022. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%
6# Olvasni tudsz, ez már valami! Értelmezéssel még bajaid vannak!
2022. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%
7# Uhhh..az oroszok miatt...
2022. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
8-as O.K. Akkor mondd el, hogy te hogyan értelmezed az eseményeket! Ha mondasz egy érvet, hogy miért az ukránok zárták el, akkor igazad adok neked. Ne ilyen zászlós, kocsmastílusban beszéljél, hanem mondjál egy racionális érvet! Tessék, várom!
2022. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!