Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Szingapúrról?

Mit gondoltok Szingapúrról?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Szingapúri törvények és biztonsági intézkedések érdekelnek. Ugye a világ egyik legbiztonságosabb országa de nagyon szigorú szabályai és törvényei vannak

2022. aug. 6. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Én egyet értek a szingapúri rendszerrel
Nem értek egyet a szingapúri rendszerrel
Részben egyetértek a szingapúri rendszerrel
19 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Mivel diktatúra van nem tudhatjuk meg, hogy az állampolgároknak valójában milyen élni abban a rendszerben. Ahhoz, hogy ők szabadon elmesélhessék ténylegesen miben élnek és azt ők hogyan élik meg hogyan élik meg a szülők, hogy gyermekeiknek is ebben a rendszerben kell majd élniük, ezt nem tudhatjuk meg amíg diktatúra van. Kívülről csak annyit látunk, ò milyen szép rend van a törvények betartottak, de nagyon jól kellene tudnia mindenkinek hogy egy rendszert csak belülről benne élve ismersz meg és azt is csak akkor ha az alsó rétegek közé tartozol nem a felsőbb jómódúbb, kiváltságokat is élvező réteghez.
2022. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a világ legbiztonságosabb országai közül csak az egyik Szingapúr.


[link]


Az idei top 10-es rangsor a következő:

1. Izland

2. Új-Zéland

3. Írország

4. Dánia

5. Ausztria

6. Portugália

7. Szlovénia

8. Csehország

9. Szingapúr

10. Japán

(Magyarország sincs annyira rossz helyen a 13. hellyel)


Ezek közül az országok közül csak Szingapúr tekinthető ilyen diktatórikus berendezkedésű országnak. Tehát nem igaz, hogy egy ilyen nagyon szigorú törvényekkel rendelkező ország automatikusan biztonságosabb a többinél.



Amikor rákattintottam a kérdésre, azt reméltem, hogy a gazdasági politikáról fog szólni. Abban egyetértek velük.

2022. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!