Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Honnan ered, hogy „Ukrajna...

Honnan ered, hogy „Ukrajna tele van nácikkal“?

Figyelt kérdés

Hallom mostanában, meg Putyin után mások (Bayer Zsóti is… jó, tudom no comment) is mondogatják, hogy tele van nácikkal.


Csak szeretném tudni mire alapozzák, valaki elmagyaràzná.

Lehet nem is igaz.



2022. júl. 8. 12:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Tanulmányozd az Azov zászlóaljat és a tetoválásaikat.
2022. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Én dolgoztam ukránokkal Budapesten. Hát egyiküknek a nyakára rá volt tetoválva Hitler, a másikon meg SS jelképek voltak, némely úgy nézett ki...húú. Szóval nem akarok általánosítabi, de láttam jópár erősen nácikhoz köthető dolgot. Tehát van valamennyi alapja ennek.
2022. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Ez teljesen igaz és anno nyugati sajtó is leadta, csak most már próbálják letagadni.
2022. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Arra alapozzák, hogy bizonyos ukránok (na, nem azok, akik a háborúban eddig meghaltak...) magukat árjáknak gondolják, mint annak idején a németek. Ezen kívül „állítólag” az ilyen beállítottságú emberek nemzeti alapon oroszokat öltek meg, és ez ellen lépett fel putyin.

Magyar vonatkozása is van a dolognak, mert a magyar kisebbséggel sem bántak kesztyűs kézzel az utóbbi években az ukránok, a fideszeseknek meg baromi fontos a haráron túli magyarság (talán fontosabb is, mint a belföldi), és ezért vannak annyira az ukránok ellen.

2022. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

Aztán a 43 milliós Ukrajnában hányan vannak az Azovosok?

Ennyi erővel a mi ilyen-olyan hungaristáinkra hivatkozva is lehetne mondani, hogy a magyarok nyilasok, vagyis nácik, vagy fasiszták.

2022. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
Mi Hazánk ott is van
2022. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

'Aztán a 43 milliós Ukrajnában hányan vannak az Azovosok?'


Itt nem azzal volt a baj, hogy voltak pár ezren, hanem hogy masírozgathattak fel alá szabadon.

2022. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

"Itt nem azzal volt a baj, hogy voltak pár ezren, hanem hogy masírozgathattak fel alá szabadon."


Nem ezzel van a baj.

Hanem azzal,hogy mindent az állam által támogatva, állam által felfegyverezve tették meg.

2022. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ok, vannak tetoválásaik, lehet látni ilyen ukránokat, de lehet ez csak pár százaléka a népességnek.

Erre már rá lehet mondani, hogy többsége a népnek náci?


Hát a magyar focidrukkerek között én szinte csak kopasz, fekete pólósokat látok akiknek külföldön le kell takarni a horogkeresztes tetkóikat.

És igen, népszerú a Mi Hazánk is.

Akkor ennyi erõvel a magyarok is náci nép…..

2022. júl. 8. 12:54
 10/24 anonim ***** válasza:
40%

#9


És a magyar kormány is hoz nyelvtörvényeket a kisebbségei ellen? És betiltja azok irodalmát?

2022. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!