Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik következő ország lesz...

Melyik következő ország lesz az, akivel Oroszország háborúba lép?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 01:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
38%
A közeljövőben senki, hacsak nem provokálják őket olyan szinten, mint Ukrajna.
2022. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

#9: Egyetertek...

Csak ugye egy dologra Putyin is jatszik....hogy a "mindenaront" talan nem vallalja be senki....mert vilagegest senki nem akar emiatt. Elrettentesul ott a nuklearis csapasmero arzenal.


Ezert arra szamitok amit irtal... ha Putyin etvagya mlnagyobb lesz a mostaninal is, akkor par orszagot meg hagynanak neki. Hatha jollakik. Aztan egyszer csak tobbet nem engednek neki... de azt meg mindenki megszivja majd.


Es attol felek ha Ukrajna lerohanasa sikerkent konyvelodik el. Megjon az etvagy is. Es onnan nincs megallas...


Gyakorlatilag ahogy Te is ahogy a hasonlatban irtad.

2022. jún. 25. 08:08
 13/34 A kérdező kommentje:

#11:

Ertem... tehat egy provokaciora a megfelelo valasz: szetbombazni egy orszagot.


Tehat ha szomszed fenyeget meg netan kioszt nehany pofont. Akkor atmegyek kiirtom a csaladjat de meg a hazat is ragyujtom. Es utana orulok hogy igazsagosan es aranyosan jartam el.


Azt ugye nem gondolod komolyan hogy Ukrajna Oroszorszagra komoly veszelyt jelentett volna? Vagy hogy tervezte annak lerohanasat. :D Szerintem Oroszorszagot akkor sem bantotta volna senki, ha minden oldalrol NATO tagorszag venne korul. Mint ahogy meg most is katonailag csak finoman es kozvetve mernek konfliktusba keveredni vele.


Lehet itt beszelni ki kit provokalt... nagyjabol tokmindegy ... ez csak az oroszok mentegetese. Mert vegeredmenyben az oroszok tamadtak meg Ukrajnat.


Ilyen erovel Hitler is mentegetheto hogy egy aldott jo politikus volt aki csak a hazajat vedte... es megelozo csapas gyanant elfoglalt par orszagot.

2022. jún. 25. 08:18
 14/34 anonim ***** válasza:
29%
Ukrajnában egyrészt irtották az orosz lakosságot, másrészt a NATO támadó rakétákat kezdett telepíteni közvetlenül az orosz határ közelébe. Szóval de, Ukrajna komoly veszélyt jelentett Oroszország számára. Ha ők nem lépnek, a NATO támadja meg őket Ukrajnából.
2022. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
46%
És az orosz lakosság tudott róla, hogy irtják őket? Mert én ezt csak a magyaroktól hallottam eddig
2022. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

#14:

Ha a NATO annyira tamado szandekkal akart volna fellepni... mar kb 5 honapja meg lenne ra az indok. De sejtem mi lesz a valaszod... direkt tamadast nem akart soha, hanem inkabb kiprovokalt egy proxy haborut mert ez kenyelmesebb/biztonsagosabb neki...


Tok mindegy mi volt az indok es ki provokalt kit... Oroszorszag pont olyan agresszor es konnyen langba borithatja majd az egesz vilagot mint Nemetorszag a II vh ban.

2022. jún. 25. 09:14
 17/34 anonim ***** válasza:
49%

#15 [link]

(Az rt.com Magyarországról hol elérhető, hol nem. Ha nem nyílik meg, próbáld meg VPN-nel, a jobb böngészőkben van beépítve.)

#16 Akkor is ezt mondtad, amikor az USA megtámadta Vietnamot, Irakot, Szerbiát, Afganisztánt, Irakot újra, Líbiát, Szíriát, Jement?

2022. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Omega25 ***** válasza:
22%

#17

De hát az USA csak a demokráciát, meg az egész világot védte.

Akárcsak Ukrajna...

(Majdnem sikerült kibírnom röhögés nélkül, miközben ezeket írtam. :-) )

2022. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%
USA az más, nekik le lehet igázni és ki lehet rabolni bármelyik országot büntetlenül a terrorizmus és a demokratikus értékek nevében. Nem fog háborúzni másik országgal. Becsicskul az EU és kiegyeznek az oroszokkal, Ukrajna pedig elveszíti területe egy részét akár tetszik neki akár nem. Az Amcsik egypólusú uralma itt most véget ért...
2022. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
26%
Putyin egy olyan alak, aki annyira színpadias, hogy képes lehet egy atomháborút kirobbantani. Azt fogja gondolni, hogyha "én bukok, bukjon a világ is", és csak az lesz a kérdés, hogy egy józan tábornoka vagy politikusa nem fékezi e meg.
2022. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!