Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek, arról,...

Mi a véleményetek, arról, hogy Sopronban a szocializmust idéző sorban állás van a benzinkutakon? ami az ausztriai rendszámú autókat illeti...

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak valami fideszes propaganda.

Az osztrákok röhögve kifizetik a 8-10* fizetésből!!!4

2022. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az átlag messze nem keres 10x annyit


de a kutakon ácsingózó sorok sem téged igazolnak!

2022. máj. 22. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
#1 Az osztrák nagyon sóher mentalitású népség. Minden szaron spórolnak. Van aki tényleg tízezer eurós fizetéseket visz haza de a hálószobán kívül nem fűt semmit, inkább fagyoskodik a konyhában stb.
2022. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
3! Bakker, mint én is, nahát! Tudod azért mert attól nekem nem lesz jobb ha az egész házban meg lehet rohadni, csak a fűtés sokkal drágább!
2022. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok, trollkodtam.
2022. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MDaniel98 ***** válasza:
54%
A hatósági árnak ez az eredménye.
2022. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Tegnap svejci nyuggerekkel találkoztam a tescoban, miközben épp farhátat vettek. Egyik nap pedig német villamosmérnök hallgatók töltöttek le anyagot a szakdolgozatukhoz a mekiben, mert állítólag a nyugaton már internet sincs.

"Ott nincs wifi meg internet Németországban, mert nagyon le vannak maradva, ott középkori állapotok vannak"

Schmidt Mária - kaméleon, magyar próféta

Jó lesz lassan lezárni a határokat, mert ez nem igazságos, hogy egész Európa az orbáni csodaországon csüng. xd

2022. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a véleményetek, arról, hogy Sopronban a szocializmust idéző sorban állás van a határon? ami az ausztriai kapálós melóra váró, az éhhalál szélén álló magyar honfotársakat illeti...
2022. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!