Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán csapatok öltek...

Az ukrán csapatok öltek embereket Buchában az Amerikai katonai elemző szerint. Na, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

NEW YORK, április 7./ RIA Novosti – Emberek haltak meg a Kijev melletti Bucha városában az ukrán hadsereg kezeitől – mondta Scott Ritter amerikai katonai elemző, volt iraki ENSZ-fegyverellenőr, aki az ukrajnai események elemzője.


Elmondása szerint amíg az orosz hadsereg több hétig Buchában tartózkodott, jó kapcsolatot ápolt a helyi lakossággal.


„Volt egyfajta cserekereskedelem: un. “szárazadagjukat” élelmiszerre cserélték. Bucha lakosai tojást, tejet, sajtot adtak nekik, az oroszok pedig más élelmiszert, lisztet, sót, cukrot, húst. Aztán az oroszok elmentek. Mindenkit, aki részt vett az oroszokkal való ilyen interakcióban, árulónak tekintették” – mondta Ritter a webináriumon. [link]



2022. ápr. 11. 20:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Most akkor marad minden a régiben?

Folytatódik az ukránsimogatás?

2022. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem csodálnám, ha igaz volna.
2022. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

Több mint gyanús, hogy igaz.

Láttam felvételeket fehér karszalagos halottakról, valamint ukrán katonnák hosszú drótkötéllel hurcolnak halottakat az út közepére a felvétel kedvéért.

2022. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kürasszír ***** válasza:
95%

Szerintem Scott Ritter teljesen hiteles szakértő, igaz hogy visszaeső pedofilként 2 évet ült börtönben, majd szabadulása óta az orosz kormány egbízasaiból él, de pont ettől lesz hiteles.


Ki lehetne hitelesebb ember, mint egy elítélt amerikai pedofil, aki az orosz kormány szolgálatában áll?

2022. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kürasszír ***** válasza:
94%

Kedves kérdező?


Te most komolyan Scott Ritter, az orosz állami szolgálatban álló, kétszeresen elítélt, börtönviselt amerikai pedofil szakértésének adsz hitelt?

2022. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kürasszír ***** válasza:
94%

# 1, 4, 5, 7, 8, 10


Még a Magyar Nemzet is érdemben cáfolta az orosz verziót Bucsáról.


[link]


Azt pedig, hogy a bucsai polgármester az orosz kivonulás után nem említett orosz vérengzést csak Lavrov orosz külügyminisztér nyilatkozta, az ukrán polgármester azonban cáfolta Lavrovot.

2022. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos hiszek neki. Ez a háború egész más mint ahogy még az elején gondoltam volna. Nem lettem Putyin szimpatizáns távolról sem azért de inkább már semleges vagyok.
2022. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

17 és leírnád, hogy mi okból hihetőbb?


Én szemtaúkkal készült interjúkat is láttam (mármint akikre Bucha-ban rálőttek, vagy láttak ahogy meglövik a családtagjaikat az orosz ellenőrző pontokon)

2022. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

Ma már szégyellem, hogy eleinte hajlottam arra, hogy hitelt adjak az oroszok tagadásának.


A NYT tényfeltáró riportjában látható térfigyelő- és mobilkamerás felvételek fényében viszont azt gondolom nincs mese, el kell ismerni, hogy a bucsában bizony orosz reguláris csapatok módszeresen civileket gyilkoltak.


[link]


Az orosz oldalakon nagy karriert befutó állítások (mozgó hullák, hullamerevség hianya, vér hiánya, stb.) tételesen cáfolva lettek.


[link]

2023. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!