Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor kerülnek nyilvánosságra...

Mikor kerülnek nyilvánosságra a bizonyítékok, hogy Bucsában tényleg az oroszok rendeztek “népírtást” (öltek meg 400-500 megkötözött kezű civilt)?

Figyelt kérdés

Arról olvastam, hogy légifelvételeken látszik, hogy a tömegsírt március 10-én kezdték ásni (feltételezem, hogy ezek szerint Bucsát ez előtt foglalták el).


De nem lehet megállapítani a halottakról, hogy egy-két napja, az orosz ezek szerint kb. egy hónapja vagy előtte haltak meg?


Csak át kell küldeni egy holtestet valahova, ahol meg tudják vizsgálni.


2022. ápr. 5. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
2022. ápr. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez eleve egy ukránmunkának néz ki.
2022. ápr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, most jön a pszichológiai nyomásgyakorlás, a-la los zetas.

Ha a gagyi fegyverek nem hatnak, jön más.

2022. ápr. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mitől néz ki valami ukrán munkának?


Közben amúgy megtalálták valamelyik műhold elég nagy felbontású képeit, úgy néz ki a terepobjektumok (autók, biciklik, holttestek) nem mozdultak el az elmúlt pár hétben.

2022. ápr. 5. 04:19
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Soha, mert nem az oroszok rendeztek népirtást. Érdekes, hogy ezzel tele van a média, a donbaszi tömegsírokról meg mélyen hallgat.
2022. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

En nem tudom mi az igazsag,nem is itelkezek.


De lattam egy kepet ahol kitakart hullak fekszenek a foldon, a hatterben meg a hazak elott kedelyesen beszelgetnek civilek,az egyiknel bicikli is volt.


En biztos ki nem jonnek az utcara ha az utcamban sorban fekudnenek a hullak..

2022. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Egy hónap után kiléphettek az utcára és azt érzik megmenekültek. A hullákat 3 hétig nézhették, ezt azért vedd figyelembe. A helyieknek ma egy jó nap van.


Nekem zavaróbb, hogy senkinek nem sikerült egy felvételt sem kiküldenie közben?

2022. ápr. 5. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:

5: [link]


ennyi van, de arról hogy reagáltak volna rá eu, vagy akárki arról nem olvastam hírt. de ha valaki talál linkelje be.


https://www.youtube.com/watch?v=aJ_nqiEO4cs


annyit mondanak hogy hétfőn összeül az ensz biztonsági szervezete megvitatni az oroszokkal.


6: küldenél linket? kiváncsi lettem

2022. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!