Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az oroszok lelőttek egy holokauszt túlélőt?

Figyelt kérdés

Az oroszok lelőttek egy holokauszt túlélőt Ukrajnában.


[link]


Mi a véleményetek?



2022. márc. 21. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Rossz helyen volt, rossz időben. Járulékos veszteség, ilyen a háború.
2022. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Isten haragja bocsásson meg ezeknek, hogy mi a túróért kell ezt csinálni, azt ők sem tudják pontosan...
2022. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Mit lehet erre mondani? Én is olvastam, egyszerűen borzalom. De tudod mi még a borzalom? Hogy folyamatosan megy a dilletáns ukrán kormány és a marha orosz között az egymásra mutogatás, miközben ártatlanok haltak meg. Herszonban (az oroszok által el lett foglalva) kivonult a lakosság tüntetni. Mi lett a vége? Belelőttek a fegyvertelen tömegbe a "hős" ruszki szabadítók. Tény és való, hogy mind a két ország katasztrófa, de hogy ez a qrva Putler fel nem bírja fogni, hogy nem otthon van...hogy nem így rendezzük a tüntetéseket (amik teljesen jogosak). És még képesek a bamba pofájukkal a világ legtermészetesebb formájában azt mondani, hogy: a civilek nem célpontok... És csak a sok szerencsétlent sajnálom. Mind a két ország kormányát egy az egyben fel kellene lógatni.
2022. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy énis így vagyok sajnálom a sok ártatlant. orvosokat ,tanárokat, terhes nőket, gyerekeket időseket a kormányokat teljesen fel kell számolni, értem hogy putler meg minden de a Zelenszki sem egy

Jótétlélek.

2023. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!