Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Annak a sok csinos/szép ukrán...

Annak a sok csinos/szép ukrán lánynak mi lett a sorsa az ukrán-orosz háború során? Nekik milyen jövőjük lesz majd?

Figyelt kérdés

SZIGORÚAN TÁRSADALOMPOLITIKAI KÉRDÉS, NEM SZEXIZMUS!


Nyilván nem kerülheti el az ember figyelmét (és ez nem hímsovinizmus), hogy Ukrajnában nagyon sok gyönyörű nő él/élt.

Nos, ők nem kötelezettek sorkatonai szolgálatra.

Viszont minden országban a csinosabb nők túlnyomórészt sikeresebbek és gazdagabbak vagy modellkedés által vagy egy jómódú férfivel együtt élve vagy pedig előnyös vonzerejüket (is) kamatoztatva egy piacképes diplomát szerezve.


Menekülteket nem szoktam látni a rugalmatlan munkaköröm miatt, nem is önkénteskedem és nem is láttam a médiában olyan felvételeket, ahol menekültként szemmel látható a számuk.


Szóval ezért vagyok kíváncsi, hogy velük ilyenkor mi van? Közülük is sokan szenvednek a bombák/éhínség árnyékában és elbánt velük a sors vagy ők már rég emigráltak nyugatra és kezükbe vettük a sorsukat amire a természet predesztinálta őket?



2022. márc. 20. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Ők már javában egy Nyugat-európai jóléti országban élnek és egy szép, új életet kezdenek, amit ajándékozott nekik a sors.
Sokan vannak akik csak a szomszédos országokban húzták meg magukat, nem szépségfüggő, hogy mik a lehetőségek.
Bizony közülük rengetegen jelenleg is szenvednek Ukrajnában a bombák/romok között, a meneküléshez semmi köze a szépségnek
Fogalmam sincs.
22 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Az ukrán miniszterelnök helyettes információi alapján, Mariupolban az oroszok tömeges nemi erőszakot hajtanak végre. Szerinted milyen sors vár az otthon maradt ukrán nőkre? Aki tudott elmenekült. Én a menekültek között láttam szép nőket.
2022. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
irány Budapest, Prága, Bécs és mehet az onlyfans. A legtöbb szép orosz és ukrán lány már 18 éves kora körül felfedeztetik és nagyon könnyen talál "szponzort" akár nyugatról akár valami gazdagabb üzletembert a saját országában. A lányoknak csak az 5-10%-a rendkívül szép és ritka, ha 25 évesen még nincs gyereke. Tisztában vagyok a viszonyokkal, mert Oroszországban élek.
2022. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
még annyi, hogy Fehéroroszországban a legmagasabb a gyönyörű lányok aránya, kb 30%, az valami egészen elképesztő, ami ott van.
2022. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!