Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij helyében ellenállás...

Zelenszkij helyében ellenállás nélkül beengedted volna az orosz csapatokat, és tetted volna amit Putyin kér, hogy mentsd az ukrajnai emberek életét és vagyonát?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, a hősködének túl nagy az ára
Nem, én is szembeszálltam volna
48 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Az ukránok többsége amúgy sem akarna orosz irányítás alatt élni.
2022. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
Kértem volna egy elnoki találkozót és úgy nyakon vertem, vagy torkon rugtam volna putlert, hogy belepusztult volna a hitvány féreg.
2022. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Felmérve az erőviszonyokat, a kisebbik rosszt választottam volna.
2022. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%
És utána Orbánnak is hasonlóan kellene cselekednie, ha mondjuk Putyin másnap úgy gondolja, hogy tovább masírozik nyugat felé?
2022. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Zelenszkij helyében nem ültem volna fel az amerikai propagandának és nem hittem volna el, hogy az a jó az országomnak ha egy távoli nagyhatalom kegyeit keresve nekik próbálok hasznot hajtani, hanem hogy célravezetőbb ha a valóban az országom határának másik oldalán levő nagyhatalommal törekszem értelmes egymás mellett élésre.

Zelejszkíj helyében nem rugdostam volna az oroszokat, nem támogattam volna az ukrán nácikat az orosz kisebbségek ellen, nem segítettem volna olyan nyelvtörvényt, sajtótörvényt meghozni, ami elveszi a nyelvhasználatukat, nem szavaztam volna meg olyan törvényt, ami kizárja a kettős állampolgárokat mindenféle tisztség vállalásából miközben a fél kormányom amerikai állampolgárból lett "ukrán". Zelenszkíj helyében nem gerjesztettem volna a háborús helyzetet azzal, hogy az amerikaiakkal akarok katonai szövetségbe lépni, amely szövetség a velem határos oroszok ellen jött létre és nem hangoztatom, hogy be akarok engedni fegyvereket pont ezen oroszok fenyegetésére.

Zelejnszkíj helyében olyan politikát folytattam volna mint a finn, lett, litván miniszterelnökök évtizedeken át. Akkor nem is akartak volna az oroszok bejönni az országomba, ahogy nem akartak - és nem is mentek be a lettekhez, litvánokhoz, finnekhez sem.

2022. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%

Putyinnak ez nem célja, tehát teljesen felesleges feltételes módban fantáziálni, hogy mi lenne.

Mi sem hősködtünk Trianonkor. Borzasztó lehetett aláírni, de ez volt a felelős döntés.

2022. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
Persze, minden jó lelkű hazaáruló feladta volna az országát és a népét. Történelem egyeseknek közhely, ez már kiderült az elmúlt 2 hétben, vannak akiknek a béke természetes és betudják árazni, míg vannak akik megkűzdenek érte vagy csak tudják, hogy mit is ér valójában.
2022. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
#7 Nem akkor válik valaki hazaárulóvá ha nem hagyja hogy egy eleve vesztes háborúban ezrével haljanak meg az állampolgárai, hanem akkor amikor kiprovokálja ezt a háborút!
2022. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Zelenszkij egy színész. Azt teszi, amit mondanak neki, eljátssza a szerepet. Ezért van ott, ezért kapja a fizetését. Nincs neki ilyen kérdésekben döntési lehetősége.
2022. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
#8 Még jó, hogy nem provokálta ki a háborút, amire putyin alapból készült. Elvagy tévedve, nem az a felelős a háborúért aki nem támadott és védi a hazáját, hanem az, aki megtámadott egy szabad országot. Ukrajna küzdeni akar, zelenszki ide vagy oda. Minden halálos áldozatért lutyin a hibás, aki elrendelte a háborút, jóreggelt.
2022. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!