Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy létezhet szovjet drón? A...

Hogy létezhet szovjet drón? A drón az nem egy új technológia?

Figyelt kérdés
Főleg ami fél Európát képes bejárni, érdekes..

2022. márc. 11. 19:02
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%
#10 nyilván hogy kiprovokálják hogy belépjen a nato is . A délszláv háborúban is került fordult átlőttek hozzánk
2022. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%
Ki kellene adni egy nyilatkozatot hogy innentől kezdve automatikusan lelövik az összes ukrán, orosz drónt ami a magyar légtérbe belép engedély nélkül. Csak hogy ne legyen sértődés....
2022. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
#12 Igazság az hogy nagyon nincs mivel
2022. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Vadászgépekkel le lehet szedni. De egyébként, awacs gépek kőröznek a nato tagországok felett a háború kitörése óta. Szóval, kizárt hogy bármi bekerüljön a légtérbe észrevétlenül és ők pontosan tudják honnan indulnak a drónok. Mert több is volt!
2022. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
80%

#7

Az évszám stimmel, csak nem a szovjetek, hanem a NASA lőtte az első képet. A többi viszont már a szovjeteké.

2022. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem.. De majd valaki kijavít ha hülyeséget beszélek.. Én csak egy laikus mezei ember vagyok.

Szóval..

Én eddig azt tudom/tudtam, hogy semmi nem léphet a magyar légtérben Ukrajna/Orosz.o felől ugye?

Ahogy korábban is írta valaki, nyílván van légi határvédelem.. (főleg most)

És aki a radarnál ült és látta, hogy hamarosan egy azonosítatlan repülő tárgy jön a magyar légtérben csak bámulta a monitort és kész? Vagy lényegében mi értelme van a kégvédelemnek, miért nem intézkedtek?

Ennyi erővel egy bombát is ledobhatnak bármilyen drónról?

2022. márc. 11. 20:27
 17/37 anonim ***** válasza:
69%
Be tudják azonosítani hogy pontosan milyen szerkezet repül. Ez pl. csak felderítő drón nem alkalmas harcászatra. Ha jönne egy hiperszonikus robotrepülő 11.000km/h -val, semmit nem lehetne kezdeni vele. Azt max lézerrel lehetne leszedni.
2022. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
80%
#15 Hamis, az első képeket a Vénusz felszínéről a szovjet Venyera szondák készítették.
2022. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
72%
Ja és még valami a hiperszonikus robotrepülő olyan gyors, hogy a nyomástól a légkör egyfajta plazmává alakul előtte, ami elnyeli a rádióhullámokat, és a radarrendszerek nem látják!
2022. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

17-es

Oké,,értem,de semmi nem jöhetne a hazai légtérbe.. Nemhogy egy felderítő robotrepülő..

A szabály az szabály!

2022. márc. 11. 21:14
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!