Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a vérdíj dolog, meg hogy a...

Ez a vérdíj dolog, meg hogy a saját haverjai is ellene fordultak igaz, vagy csak pletyka, kitaláció?

Figyelt kérdés
Gondolom ha az előbbi (vérdíj) igaz is, úgysem kapják el soha, nemde? Természetesen az elvtársról van szó, Vladimirról.
2022. márc. 8. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A világ legjobban védett embere.

Lehet hogy valaki feldobott egy nagyobb összeget a célra, de alígha lenne módja elkölteni.

2022. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Csak ugye még az sem biztos, hogy igaz a dolog. Én is úgy gondolom, hogy nem igazán kapnák el. De már az is sokat mondó, hogy elvileg leakarják vadászni. Hiszen eddig ilyen se volt - esetében. Legalábbis én nem hallottam ilyesmiről.
2022. márc. 8. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2


Az oligarchái biztosan nehezen nyugodnak bele, hogy mostantól megint csak sima gazdag emberek és dúsgazdagok.

2022. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
A világ legvédettebb embere. De megtörténhet, hogy még a saját emberei is akik védik, pont ők fogják fejbelőni. 2 hét alatt sikerült elérnie, hogy az amúgy fejlett Moszkvában üresek a boltok, elzárták őket a külvilágtól, az emberek pénze gyakorlatilag nem ér semmit, és amennyit ér, azt sem tudják elkölteni. Hamar tele lesz a tökük az oroszoknak is ezzel a dologgal.
2022. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légbőlkapott "hír".
2022. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!