Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha te most az Ukránok helyébe...

Ha te most az Ukránok helyébe lennél te is harcolnál a hazádért,mégha amúgy a háború elkerülhető is lett volna?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 22:51
1 2
 1/12 Énnnnn ***** válasza:
24%
én nem, de a libsik azt mondják igen, vinnék az anyjukat meg a fotelt is magukkal
2022. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Petőfi Sándor biztos menne
2022. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Én nem harcolnék ebben a konkrét szituációban. Öngyilkos küldetés...
2022. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
a nagy lóf.aszt harcolnék, pláne ha besoroztak. Első alkalommal megszöknék az erdőbe. Már most alakultak anarchista brigádok dezertőrökből, teljesen felfegyverkezve és igazuk is van.
2022. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
1: a nagy magyarkodó illibsik valódi arca ilyenkor bukik ki, hogy szóban nagy magyarok, de ha harcolni kellene a hazáért, akkor elsomfordálnak
2022. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Én aztán nem. Tudod mit? Ezerszer inkább Putyin, ill. egy általa felállított bábkormány, mint egy Zelenszkij féle majom.
2022. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Magamért, a családomért harcolnék, a politikusokért soha, sőt sztem, bár én nem merném megtenni, de ilyen esetben az az igazi hazafi, aki elsőként barátságos tüzet nyit ha egy politikus mögé keveredik. Legyen az kormánypárti, ellenzéki, tökmindegy.

A haza meg definiálhatatlan fogalom. Ami pl. neked a haza az egy politikusnak egy pénzbánya amit kedvére tönkretehet, elcsúfíthat haszonszerzés céljából. Majd harcolok a hazámért azután, hogy az összes politikus befolyásos ember stb kellemes elhelyezést kap egy lámpaoszlopon. Addig meghúzom magam, és visszajövök, ha úgymond megtisztult a terep. Tudod ész is létezik a világon. Nem mindenki gyáva aki taktikus.

2022. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Hülye lennék.
2022. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

A fsz kivan már ezekkel a ratyi kérdésekkel. A háború elkerülhető lett volna, ha Putyin anyja anno elmegy küretre...


Igen b+, harcolnék a hazámért nem úgy mint ez a sok retek csíra agitprop kommentelő.. :D

2022. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Csak az agyhalottak harcolnak egy pár parazita politikusért a "haza" nevében. Egyből húznék a családommal had gyilkolják egymást az idióták!
2022. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!