Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik oldal politikája...

Melyik oldal politikája szimpatikusabb? A nyugati vagy a keleti?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Nyugati
Keleti
35 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Remélem lesz értelmesebb válaszoló is, mint az első. :)
2022. márc. 3. 22:22
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
#1 Mi meg téged ki nem állhatunk! :)
2022. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mind a két oldal túl tolja, nézd meg egyes nyugati emberek már jó dolgukban nem tudnak mit csinálni és kb minden szrba is belekötnek, és jelentéktelen dolgokon megy a vita amiknek nincsen érdemi haszna csak mint írtam mivel relatíve eléggé jólétben élnek ott sokan, ezért nekik már ezek okoznak problémákat, nem pedig éhezés meg ilyenek. Míg keleti oldalon meg egyrészt megvan ez a domináns kiépített rendszer hogy néhányan kihasználják a tömeget és ők megszílárditják a hatalmukat mindenki mást meg nyomorba döntenek és vas szigorral uralkodnak, ha valaki szólni mer azt kicsinálják vagy börtönbe zárják, másrészt meg ugye ennek hatására az emberek között folyamatos a feszültség, rossz életkörülmények szegénység stb. Egyébként ezért nem is tud a két oldal nyitni mert baromira más a kettő és nem is tudja megérteni az egyik a másikat, szóval mint írtam mindkettő el van tolodva egy adott irányba, nincs arany középút.
2022. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Az első válaszolónak szerintem semmi problémája nem lenne sem a melegekkel, sem a négerekkel, ha a való életben is beszélne velük. A problémája mindenkinek a social justice mozgalommal van, ami mára egy államvallássá fejlődött és úgy nyomja a propagandát, hogy közben az átlagos heteroszexuális dolgozó férfi már semmit nem kap szó szerint.


Egy jó összefoglaló videó erről a mozgalomról. Én jelenleg ezzel a youtuberrel értek egyet a leginkább, bár szerintem lehetne radikálisabb is a kérdésben:


https://www.youtube.com/watch?v=J10_2natxys&t=772s


Na most Oroszország az a hatalom, aki ennek a tökéletes ellentétét képviseli és akiben valódi veszélyt lát ez a mozgalom. Ezért állok én is mellé.


Ettől függetlenül Oroszország vezetése a közpénzek elköltésének hatékonyságában ma Közép Afrika szintjén áll, a sikereit és az imázsát pedig a korábbi szovjet vezetésnek köszönheti, valamint a még mindig jól működő propagandának, ami el tudta adni egy erős szuperhatalomként, miközben valójában Európa beteg embere. Ezt a kifejezést korábban a török szultánságra használták, de illik a mai Oroszországra is.


Kérdés tehát, hogy az ellenségem ellenségét támogassam -e akkor is, ha már a gyakorlatban is egyértelművé vált, hogy nem működik. Végül is hogy is juthatnának el New Yorking egy esetleges háború folyamán, ha Európa leggyengébb, legkorruptabb, legközpénzlopósabb náci maffiakormányát sem tudják eltávolítani... amit persze a nyugat meg érdekes módon támogat az ideológiai ellentmondások ellenére is.

2022. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
A kelet-szimpatizánsoktól ne várj értelmes válaszokat. Ők ostoba gyűlölködők.
2022. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Ami engem a kelet mellé állít, az a kettős mérce, amit a nyugat alkalmaz, amikor Orbán+++ -t támogatja.
2022. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"az átlagos heteroszexuális dolgozó férfi már semmit nem kap szó szerint."


Ettől nagyobb ökörséget még nem olvastam ezen az oldalon. Miért kapnának kevesebbet? Kevesebb joguk van? Elnyomásban élnek? Röhej. Még mindig a heteroszexuális férfi az, aki messze többet kap, mint egy nő vagy egy meleg férfi. Attól, hogy küzdenek az egyenjogúságért még nem azt jelenti, hogy már semmit sem kapnak.

2022. márc. 3. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
A négerekkel is az van, hogy ami fizetésért panaszkodnak Amerikában, mint elnyomott népcsoport, azt keresem én fehérként Magyarországon mint jól kereső munkás.
2022. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%
Ötös!" A kelet-szimpatizánsoktól ne várj értelmes válaszokat. Ők ostoba gyűlölködők." Te nem érzed az iróniát a saját válaszodban? :D
2022. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!