Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrán nép létezik, és van...

Ukrán nép létezik, és van legitimitása egy ukrán államnak?

Figyelt kérdés
Valóban régóta külön fejlődtek az oroszoktól, mivel a lengyelek elfoglalták a területet, az ukránok gyakorlatilag egyszerű harcosok voltak, oroszok, lengyel és egyéb hatásokkal. Láthatóan nehezen működik az államuk, kérdés, megértek-e rá, hogy legyen egy saját államuk, vagy hogy színorosz területeket is birtokoljanak, vagy egyesülniük kéne Oroszországgal? Nekem úgy tűnik, nem annyira képesek önálló államot vezetni, mint nép nem eléggé vannak megerősödve identitásukban.

2022. márc. 2. 08:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól tippelem kérdező, hogy te nagyon gyerek vagy még? Mert én kn. 15 évesen gondolkodtam így a világról, mint te most.
2022. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel egyik olyan országnak sincs létjogosultsága, amelyiknek nincs saját nyelve vagy népe. USA, Kanada, Ausztrália, egész Dél-Amerika, Svájc, Belgium etc. Mégis mindenki elfogadja őket független országnak.
2022. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ukrajna a Szovjetunió egyik alapító köztársasága! Tehát akkor több mint száz év -még ha csak formálisan is, de önálló államiság- több elvesztett felkelés az orosz majd szovjet uralom ellen az úgy semmi?


Meg ha már itt tartunk, hogy etnikai egység, az megvan, hogy Oroszország is csak 75%-ban orosz? Akkor e logika mentén azt meg föl lehetne darabolni, nem? Hagyjuk már a hülyeséget kérdike!

2022. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!