Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért lett volna olyan nagy...

Miért lett volna olyan nagy baj, ha az ukrán elnök átengedi a vitatott területeket vagy akár egész Ukrajnát az oroszoknak? Most komolyan nem az számít, hogy ne legyenek halottak, sebesültek?

Figyelt kérdés

Az emberek nagy részének mindegy az ország neve, amiben laknak, az a lényeg, hogy tele legyen a gyomruk, legyen munkájuk, legyen béke. Szerintem olyan mindegy lett volna nekik az is, ha ezután Oroszország a neve az országuknak vagy akár Szovjetunió. Hogy lehet a nemzeti önérzet fontosabb annál, mint hogy ne haljanak meg emberek, ne legyenek nyomorékok.

Nem egy totál más kultúrába kerültek volna, ha ezentúl az oroszok irányítanak. Nem muszlimok vezették volna az országukat. Ugyanúgy minden ment volna tovább, ahogy eddig.


2022. márc. 2. 01:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Demokraciabol diktaturaba kerulnenek, ez amiert harcolnak, ezert harcoltak itt 56ban.
2022. márc. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

Sok mindenért.


De egyszerűen elmondom, ha precedenst teremtel arra, hogy itt bárki bármit csinálhat, akkor mindenki mindent fog.

2022. márc. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Salamon Bálint ***** válasza:
72%
Ne magadból indulj ki! Van, aki szereti a szabadságot és az önrendelkezésről sem hajlandó lemondani.
2022. márc. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Akkor azoknak kéne menniük harcolni, akiknek a szabadság ennyire fontos. Tudom, hogy vannak is olyanok, akik önként mennek. De nagy része menekül. A többség akaratának kéne érvényesülnie, nem a szabadsára mindenáron vágyó kisebbségnek. Ha megkérdeznénk az óvóhelyen lévőket, hogy a mostani körülményeiket választják a további kockázatokkal, vagy a régi életüket, biztos, hogy ez utóbbit választanák.

Az ukrán elnök is hibás abban, hogy így alakult. Én a helyében nem a háborút választottam volna, inkább odaadtam volna Putyinnak, amit kér.

2022. márc. 2. 02:15
 5/33 anonim ***** válasza:
43%
Egyetértek veled kérdező nem lenne szívem feláldozni több millió ember életét csak azért mert egy önelégült egoista barom vagyok és inkább harcolok bármi áron a békés megoldás helyett ilyen a világ sajnos ez van
2022. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

5. Én is így vagyok vele. Most ott van jópár épület romokban, köztük lakóházak is, a gazdaságuk nullán. Az emberekről nem is beszélve. És még mennyi sérült, halott lesz. Megéri ez az ukrán vezetésnek? Érthetetlen.

Más országokra is egy csomó teher hárul.

Arról már nem is beszélve, hogy vannak olyanok is Ukrajnának a keleti, északi részén, akik Oroszországhoz szeretnének csatlakozni. Inkább lennének az ilyen területek függetlenek mindkét országtól vagy lennének akár Oroszo.-é, sokkal jobb lenne.

Egyesek élete nyilván nem lenne olyan jó, mint eddig, de inkább legyen egy nem annyira tökéletes élete bárkinek is, mint hogy halott legyen vagy megnyomorodjon.

2022. márc. 2. 02:38
 7/33 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek
2022. márc. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki mehetett, aki akart. Aki nem ment, az pedig harcoljon, háborúban áll az ország, szerinted melyik országban nem leszel sorköteles, ha megtámadnak?


Húzzátok már ki a fejetek a seggetekből

2022. márc. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Amúgy is csak addig lettek volna orosz irányítás alatt, amíg él Putyin. A halála után lehetett volna tárgyalásokba kezdeni, az új vezetés biztosan elismerte volna, hogy újra legyen független Ukrajna, hiszen kényszer hatására csatlakoztak.

De az is lehet, hogy nem is kellett volna Ukrajna Putyinnak, megelégedett volna a két szakadár területtel.

2022. márc. 2. 03:04
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Jó én bevallom Romániai vagyok de ha komolyra fordulna a dolog élet és halál a tét viccen kívül mondom tényleg őszintén akár tetszik akár nem eszem ágában sincs harcolni az Országomért telibe leszarom veszen el ha ez a sorsa nem érdekel de inkább menekülök minthogy meghaljak a háborúban elmebeteg vezetők hisztériája miatt.
2022. márc. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!