Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megegyeznek ma vagy folytatódi...

Énnnnn kérdése:

Megegyeznek ma vagy folytatódik a orosz - ukrán ramazuri?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 00:38
A kérdező szavazást indított:
megegyznek
folytatódik
28 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom melyikre szavazzak így inkább csak írok meg látjuk mi lesz a vége
2022. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Jobban örülnék ha megegyeznének, de tartok tőle még most sem fognak és 2-3 hét még mire a háború befejeződik :(
2022. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Csak azokat tudom, amiket nyilatkoztak.

Az oroszok azt mondták, hogy addig nem állnak le, amíg meg nem adják magukat az ukránok, vagy teljesen le nem győzték őket és el nem fogták a vezetőiket.

Az ukránok azt mondták, hogy ők semmi szín alatt nem adják meg magukat és a végsőkig harcolni fognak.

Ez a két álláspont nem összeegyeztethető.

A tárgyalt részletekről meg semmit sem közöltek.

2022. márc. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Én azt sem tudom hogy múltkor mi a fenéről tárgyaltak órákon át. Az oroszok meg akarják dönteni a jelenlegi kormányt és oroszbarát kormányt akarnak a helyére, plusz demilitarizálni akarják Ukrajnát.

Zelenszkij meg hiába hullik a népe, hiába rakétázzák a fővárost, még ő követelőzik és szab feltételeket. Ahelyett hogy minden eszközzel a békét keresné, olyan baromságokat mond, hogy addig nem tárgyal, amíg az oroszok abba nem hagyják a bombázásokat... Mint ha ő támadta volna meg az oroszokat, úgy követelőzik :D

A két álláspont NAGYON DE NAGYON messze áll egymástól. Zelenszkij akkor sem fogja megadni magát ha teljes Ukrajnát lemészárolják az oroszok, Putyin meg akkor sem fog kivonulni Ukrajnából, ha Moszkvában már teherautóval kell menni a fizetésért.

Szóval az egésznek semmi értelme, én nem látom hogy ez a két fél bármiben is meg tudna egyezni. Ennek csak akkor lesz vége, ha az egyik fél eléri az eredeti célját.

2022. márc. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem fognak egyeztetni.

Putyin fonoknek erzi magat, nem fogja meggondolni magat.

2022. márc. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!