Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik Putyint szeretik ők...

Akik Putyint szeretik ők Fideszesek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Én komálom,jó ember, sok orosznak ad kenyeret a szájába.

Hősként tisztelik az országban, max a nyugati média nem így mutatja.

2022. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sem Orbánt, sem Putint nem szeretem, a legkevésbé sem. Viszont átlátom, hogy az oroszok közel vannak és a nyugat a múltban soha nem védett meg ellenük senkit (56,68), így nem kellene magunkra húzni őket egy Ukrajna miatt aki ugyanolyan tapló módon bánt a magyar kisebbséggel, mint az orosszal. Most meg segítségért kuncsorog egy vesztes háborúhoz.
2022. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én kedvelem Putint, de soha nem voltam fityeszes. Soha nem szavaztam Orbánékra, rengeteg dologban nem értek egyet a politikájukkal. De nem is értem miért lenne összefüggés a kettő között.
2022. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Eddig kedveltem Putyint, elmúlt.


Orbánt nem kedveltem soha. Jobboldali konzervatív szavazó voltam mindig is, hamar átláttam a szitán, hogy alapvetően egy kétszínű komcsi ügynök ez az ember.


Mostanra pedig hazaáruló is, nemzetének megrontója és kirablója.

2022. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Anyám fideszes és drukkol Putyinnak. De komolyan!
2022. márc. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!