Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az ukránok felajánlanák...

Ha az ukránok felajánlanák Putyinnak, hogy leváltják a jelenlegi kormányt és demokratikus úton új kormányt alapítanak, nem lépnek be sem az EU-ba, sem a NATO-ba, szerintetek hajlandó lenne beérni a szakadár területekkel?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%
6 Te tudod azt egyáltalán, hogy mi az a NATO és miért hozták létre?Hogyne érezné magát fenyegetve általa, pont ezért van, semmi másért.A NATO egy elavult intézmény, már rég fel kellett volna oszlatni, az lenne a legkorrektebb.Szovjetunio sincsen már rég.Akkor a NATO miért létezik még mindig és miért terheszkedik kelet felé folyamatosan, a megállapodások ellenében?
2022. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

10: ha demokratikus választás, akkor a mostani elnök is indulhatna, igaz? Mert ez a demokrácia. És akkor meg is nyerhetné a választást, amire jó esélye lenne. Akkor meg minek az egész?


Vagy úgy lenne "demokratikus", hogy a mostani vezetést kizárnánk az indulók közül? Az lenne aztán a demokrácia.

2022. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok otthon annyira abban, hogy mivel is jár pontosan egy kormány leváltása, de az azért szerintem egyértelmű, hogy ha leváltatja a kormányt, nem indulhatnak független kormányjelöltekként, hiszen nem azok. De ha mégis, miért választanák meg a mostani vezetést? :D A békéjük ára lenne az, hogy ne a mostani kormány legyen hatalmon, mi okuk lenne megválasztani? Ha a mostani vezetés nem lenne dróton rángatva, már rég elő kellett volna állniuk egyébként az ütős feltételek melletti lemondással és a többi dologgal, ami Ukrajna függetlenségét biztosíthatná.
2022. márc. 1. 20:48
 14/18 A kérdező kommentje:

Amúgy javítanám a kérdést:


Ha az ukránok felajánlanák Putyinnak, hogy leváltják a jelenlegi kormányt és demokratikus úton új kormányt alapítanak, nem lépnek be sem az EU-ba, sem a NATO-ba, szerintetek hajlandó lenne beérni a szakadár területekkel és elismerni Ukrajna függetlenségét?

2022. márc. 1. 20:53
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
14 Ezt kérte Putyin.Ha ennek eleget tettek volna, semmi gond nem lenne.A béketárgyaláson is ezeket kérte, de elutasították.
2022. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"a mostani vezetés nem lenne dróton rángatva, már rég elő kellett volna állniuk egyébként az ütős feltételek melletti lemondással és a többi dologgal, ami Ukrajna függetlenségét biztosíthatná."

Csak kibujt a szög a zsákból, nem vagy több orosz nyaló trollnál.

Szóval, ha valaki nem Putyin szava szerint ugrál, akkor dróton rángatják?

2022. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16: Hagyjuk inkább.


#15: Baszki, ez durva, rákerestem. Az ukránoknak rég kormányváltást kellene követelniük, végre hosszú időre békében élhetnének úgy, ahogy csak akarnak. Simán el tudnák érni a függetlenséget.

2022. márc. 1. 21:04
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 15-el.

Egyébként szerintem ha Zelenszkij az első napon előjön, és megadja magát, nincs ez az egész.

Szerintem ez kizárólag azért nem így történik, mert az ukrán mentalitás merőben eltér a miénktől.

Én úgy állnék hozzá, hogy orosz kézre kerül az ország vagy előbb, vagy utóbb, akkor jobb kapitulálni, mielőtt ártatlanok halnak meg.

Az ukránok úgy utalják az oroszokat, hogy a gondolat is elfogadhatatlan.

Inkább küzdenek, porba hullanak, és aztán...

Aztán úgy is az lesz, amit Putyin akar.

2022. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!