Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért szórakozik ennyit...

Miért szórakozik ennyit Ukrajnában az orosz hadsereg?

Figyelt kérdés

Úgy értem miért szállítanak oda minden nap több kilüméteres konvojokban dolgokat. Minden nap ezen cikkeznek most is szalmával kitömött kocsik. Ilyen meg olyan brutális sereg [link]


Ukrajnából fognak valami félelmetes dolgot elindítani európa fele? Vagy Kijevvel csak így tudnak leszámolni? Nem tudom. De ezek a félelemkeltő szavak minden nap az ellenzéki médiában mintha erre gerjednének


2022. márc. 1. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ukrajna és az ukránok keményebben ellenállnak, mint ahogy azt a ruszkik hitték, ezért a több katona. Aztán meglátjuk...
2022. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
szerintem várja a nato -t, hogy ők lőjjenek elöször oroszokra.
2022. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
206ezer hivatasos ukran katona van 900ezer tartalekossal es az osszes ferfit is besoroztak, szerinted par akar tobb kilometeres konvoj mire eleg? Kijev 800km2 3 millio lakossal nem lesz egyszeru bevenni, talan nem is sikerul, ritkan latni h egy nep igy ellenaljon, a szlavok nem szivbajosak ha harcolni kell.
2022. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!