Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyinnak mit kellene tennie?

Putyinnak mit kellene tennie?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 13:22
A kérdező szavazást indított:
Lemondani és visszavonulni a politikai élettől
Tárgyalásokat kezdeményezni az ukránokkal, hogy béke legyen
Tárgyalni az EU-val, hogy vonják vissza a szankciókat, de foyltatni a háborút
Folytatni a háborút és még nagyobb sereget Ukrajnába küldeni
Szankciókat hozni az EU-val szemben és porig rombolni Ukrajnát
Atomhoz kell nyúlni, nincs más kiút
38 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem be kene lovagolnia medven Kijevbe es pusztakezes parbajra hivnia Zelenskyt.
2022. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Folytatni a békefenntartást és ultimátumot adni a NATO-nak. Vonja vissza az arrogáns szankciókat vagy olyan következményei lesznek, melyet a világtörténelemben még nem láttak
2022. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Sokkal tobben allnak az oroszok mogott es sokkal-sokkal nagyobbak, hogy a nyugatnak eselye sincs!
2022. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Döbbenetes, hogy itt többen is Putyin és a háborúja mellett állnak. Az már önmagában szomorú, hogy nem érdekli őket, hogy közben ártatlanok halnak meg, de addig sem jut el az agyuk, hogy felfogják, hogy ez a helyzet egy rossz lépéssel minket is könnyen veszélybe sodorhat, gyorsabban, mint gondolhatnánk.
2022. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Mondjon le és legyen boldog a családjával, hiszen 70 éves lesz valamikor, annyi pénze van, jól élhetne békességben. De hát ő minek is,ahelyett inkább emberek életét teszi tönkre,akik sok munkával próbálnak megélni,de ő megőli őket. Tönkre teszi az otthonukat, mindent...értem én, hogy nem csak az ő hibája meg mit tudom én...de engem nem érdekel, csak az,hogy mit csinál szegény emberekkel. Ülne a fenekén és igyon néhány deci vodkát aztán aludjon.
2022. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!