Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ha oroszország...

Szerintetek ha oroszország megtámggya ukrajnát, akkor szlovákia és csehország is támadni fog majd durva fegyveraekkel texas felé ?

Figyelt kérdés
Mert amit halalni lehet a napokban az már kegyetlen szerintem idővel minden állam bebőszül és háboruzni akarnak majd ! tanulva az oroszoktól .

2022. márc. 1. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide Texas?
2022. márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert texasnak vannak csehszlovák medipetárai és azt európa nem fogja annyiban hagyni de mivel sk és cz államok alá tartoznak ezek a medipetáriák igy ha oroszország üzen majd szlovákiának hogy indiccson háborút USA texas és oklahoma államok felé annak azt meg kell ,hogy tegye .Bár történelmileg ez a dolog nincs szinkronban de az 1880-90 as, es évek ezeknek nagy döntőpillanatai voltak ugye akkor még nagymagyarország alá tartozott az a terület.de most már szlovákia és csehország külön .

De a megfejtésre szerintem rájösz hogy usa miért üti bele az orosz ukrán háboruba az orrát . szlovákiának és csehországnak jó viszonya volt az oroszokkal.

2022. márc. 1. 06:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha kicsit informálodsz a szlovák nyelv bevezetése lehet texasban ugy kb 2030 ra.
2022. márc. 1. 06:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted Szlovákia meg Csehország pontosan mit is kezdene a világ egyik legnagyobb atom hatalmával :) ? Mert nem csak az oroszoknak vannak nukleáris fegyverei megsúgom neked.
2022. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
“Indiccson”
2022. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szlovákiának ott van ha jóltudom bezterzebányán . egy akna ott vannak atomfegyverek
2022. márc. 2. 06:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos aknában vannak és nem a hűtőben? Én úgy hallottam
2022. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
bezterzebányát nagyobb atomraktár van mind tegzasban
2022. márc. 9. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Most akna van ott vagy atom raktár azért nagyon nem mindegy a dolog xd.
2022. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!