Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit tennél Zelenszkij ukrán...

Mit tennél Zelenszkij ukrán elnök helyében?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 19:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
15%

"Zelenszkij ellenben beengedte amerikát (köztük Biden fiát is fontos pozícióba!), meg már a NATO betelepítését is tervezgette! Nagy hiba!"


Még nagyobb gond hogy töketlenként csak tervezgette, de nem valósította meg.

Ezért nem szabad(na) semmirekellő, dilettáns politikusokra bízni 40 millió ember életét. 2022-ben már nagyon nem kéne hogy legyenek politikusok, igazából mindegyiknek lámpaoszlopon a helye, a nép teljesen jól meglenne nélkülük.

2022. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%

Te is szépen mutatnál a lámpavason, előttem szóló!

Minden anarchistának ott volna a helye, ha már te felveted ezt a lehetőséget!

2022. márc. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
100%
Lefeküdnék a többi millió rajongó lánnyal tiktokról.
2022. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint annó Hitler, öngyilkosságot.
2022. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Megdugnam magam
2022. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

22: öreg, rohadtul nem én vagyok az anarchista hanem az általad imádott Zelenszkij. Nem én szólítom fegyverbe az országom nőit és gyermekeit, nem én kérek többmillió nyugati fegyvert amivel évtizedekre milicista anarchiába süllyesztem az országom, még egy esetleges győzelem esetén is.


Én békés együttélést hirdetek aminek az egyetlen útjában álló lények azok a politikusok. Elmehetnek felőlem önként is, egy kis Csendes-óceáni szigetre, amúgy meg ott a szép lámpavas.

2022. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

26-os!

Tévedsz! Én nem vagyok Zelenszky-imádó! Viszont, hogy miért, abban talán ellentétes véleményen vagyunk! Te hiányolod, hogy nem valósította meg, én meg hibáztatom, hogy meglengette a NATO beengedését! Jól értem?


Ha igen, meg kellene próbálni megérteni, hogy az oroszoknak miért nem felelnek meg a szomszédban az atomtöltetek! Ugyanazért, amiért amekiának ´62-ben a Kubára telepíteni szándékozott atomtöltetek... Ha akkor a szovjetunió nem lép vissza, bizony nagy valószínűséggel most már a 4. világháború kitörése fenyegetne!

2022. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

27: "Te hiányolod, hogy nem valósította meg, én meg hibáztatom, hogy meglengette a NATO beengedését! Jól értem?"


Lényegében igen, de nem az a bajom hogy nem valósította meg a NATO csatlakozást, hanem hogy megpróbálta, és aztán nem valósította meg. Igazából hogy egy klasszikust idézzek:


"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld"


Sajnos a politikusokra nagyon igaz ez a tesze-toszáskodás, ide-oda táncolgatás. Mindenhova benyalnak, taktikáznak a minél több szavazat eléréséért, közben azért nyilván arra is odafigyelnek hogy gyarapodjon az a bizonyos off-shore bankszámla..


És igen, a tesze-toszáskodás eredménye nem egy imgumburgum vagy esetleg egy választási bukás, hanem bizony többszázezer ember halála! Ez a fő bajom a politikával, lehet hogy szerinted anarchizmus, sztem épp az ellentéte, ha a politikusok mind eltűnnének, akkor lenne csak igazi demokrácia, és béke.

2022. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
29%
Mit tennék zelenszkij helyében? Kinyírnám magam minél előbb.
2022. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"... ha a politikusok mind eltűnnének, akkor lenne csak igazi demokrácia, és béke."

Szerintem meg akkor lenne igazi anarchia! Sajnos, az nem demokrácia lenne! Igaz, a demokrácia a mai világban már mindenféle jelzőt kapott, pedig csakis a jelzők nélküli demokrácia a demokrácia!


Semmiféle liberális demokrácia, mert erre csakis az illiberális demokrácia a válasz! És tovább lehetne folytatni...

2022. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!