Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki érzi már hogy nagyon közel...

Ki érzi már hogy nagyon közel a háború az egész világon?

Figyelt kérdés

Sokkal gyorsabban bontakozik ki most, mint a 2. világháború alatt.

Lehet hogy a tavaszt már mindenki valamelyik fronton tölti?

Ha még élni fogunk akkor.


2022. febr. 27. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Te
2022. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a feszültséget már nem mostantól lehet érezni, már 10 éve is lehetett. Nem hiába volt annyi elemző az elmúlt pár évben, csak hát mindenki kiröhögte őket, hogy úgy sem lesz semmi.
2022. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Kettessel értek egyet. Évek óta írom, hogy Európában irdatlan fegyvermozgás van. Nem csak Putin készült valamire, hanem a másik fél is és nem tegnap óta.
2022. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Milyen háború? béke van.évtizedek.óta vívnak helyi háborúkat világszerte,néha több helyen is egyszerre.a mostani konfliktus sem bonyolultabb mint a többi, csak egy kicsit közelebb van hozzánk.
2022. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Négyeském olyat nem állítottunk, hogy a jelenlegi csilághábi bonyolultabb mint a többi, csak azt hogy nagyobb lesz. :)

[link]


[link]

2022. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Isti22 ***** válasza:
32%

Szia!


2012-ben is nagyon érezte mindenki a világháborút, csak akkor Irán miatt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2022. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
68%
Én is ezt érzem :(
2022. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én könnyen mosolygok, mert az életem javát leéltem, minden szép és jó megtörtént velem, amit kívánni lehet. Viszont a mai gyerekeket és fiatalokat sajnálom. Néhány pszichopata előbb a covid hisztivel bszta el a szép éveiket, meg a szalagavató báljukat, mire meg mindenki beleunt a "járvány"ba, kirobbantják a 3. világháborút. Tényleg kiborító, hogy néhány elmebeteg politikus miatt szív az egész világ renszeresen. Csak az vígasztal, hogy az atomháborút ők sem fogják túlélni, de nem ám! Ja, hogy bunkerbe mennek? Hát kösz szépen azt az életet, nem kérnék belőle.
2022. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

#6.Hát azért itt már rég nem Irán méretű dolgokra van szó...

Amúgy igen, elég közel van a WW3 sajna...

2022. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!