Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mivel és kinek lehetne támogat...

Mivel és kinek lehetne támogatni Ukrajnát, hogy ne legyenek civil áldozatok és Putyin végre hazamenjen?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 00:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Neked milyen önálló gondolataid vannak, amit nem valami 2filléres álhír oldalról \ facebook csoportból \ telegram csatornáról szedtél össze?


Hallgatlak


Csaxólok, hogy a ruszki minden egyes háborúban ott volt, viccesen mindig a másik oldalon. Na, akkor most mi lesz?

2022. febr. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
46%

@22

Nézd ha szövegértelmezési problémáit vannak, azok nem tudok segíteni! Olvasd el még egyszer mit írtam és utána beszéljünk! De még egyszer fussunk neki.

Igen, a ruszkik mindig ott vannak, ahogy írod. Ugyanolyan agresszor, mint Amerika. Azzal a különbséggel hogy az USA hivatalosan 41 háborút indított ez elmúlt 60 évben!

Én a mai Ukrajnai helyzetet írtam le, hogy melyik pólusnak ki az érdeke. Leegyszerűsítve. USA akarja hogy a jelenlegi bánkormány maradjon és Ukrajna NATO tag legyen. A rakéták miatt. Orosz érdek hogy orosz barát kormány legyen. Ennyi. Pá. Szép napot Honfitársam! Hajrá MZP! Hajrá Viktor!

2022. febr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nincs értelme annak, amit írtál, mert ezt a hülye is tudja. Nevezheted "érdeknek", én józan észnek nevezem.


És te nem ezt írtad, hanem állítólag feszültség szításról beszéltél, aztán összehordtad a szokásos Kreml propagandát, kihagyva a kínos részleteket, előzményeket. Nah, akkor "idi nahui"

2022. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Óh anyàm!


Ön menthetetlen! Békés áldott április 03-.t Önnek!

2022. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Mi a baj, a Kreml nem adott propaganda anyagot arra, ha valaki tovább is kérdi a storyt?
2022. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem tudtam mit kezdeni az USA propagandás dumával! 😂🤣🤣
2022. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Áh, szóval az a propaganda, hogy amikor Putinnal nem üzletelnek az Ukránok, és leváltják a hazaáruló kormányt, akkor Putin felfegyverez egy halom magát szeparatistának nevező csőcseléket, hogy destabilizálja az országot?


Érdekes, nah hogy is volt ez az egész story, mr.történelem?

2022. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
46%

Mr. USA propaganda!

Ezt kifejtenéd? De bővebben ám:

“Putinnal nem üzletelnek az Ukránok, és leváltják a hazaáruló kormányt”

Sántít ez is de meghallgatlak… utoljára!

2022. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Na, hát az előbb még te akartál engem oktatni


Hogy volt a narancsos forradalom, mi motiválta a történetet, mi történt előtte ?

2022. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
46%

Várom a 28. Pontban foglaltakban a részletes válaszod!

De ne ide böffintés legyen mint amit írtál a 29.ben Mini Biden 😂🤣😅🤣

2022. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!