Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem undorító az ukrán elnök...

Nem undorító az ukrán elnök viselkedése? Mindenki haljon, de ő egy védett helyről szövegel és nem látom a frontvonalon harcolni? Csak nekem tűnik egy hiteltelen senkinek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
6: Szóval akkor Putyin még rosszabb, hisz nincs ott a fronton, de még csak az Ukrán határ közelében sincs.
2022. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Humor Herold ***** válasza:
92%

#9

Én is így értettem.Hogy eddig csak olyan emberek haltak meg,akiknek semmi köze nem volt az előzményekhez.A katonák,akik utasítást követnek és munkát végeznek, illetve civilek, egyszerű hétköznapi emberek.

Az érintett felek,akármilyen nemzetről is legyen szó pedig élik még az életüket.És mások halnak meg.

2022. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

"Neki is épp annyi ártatlan élet szárad a lelkén l, mint Putyinnak."


Ez remélem költői túlzás volt.

2022. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
Azért megnéznék egy Zelenszkij-Putyin boxmeccset.
2022. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Az mennyire életszerű hogy az első sorban harcol egy vezető. És ha meghal az első nap ki irányítja utána az országot? Vagy ez úgy működne hogy minden nap új elnöke lenne az országnak? Józsi ma meghalt legyen Géza a parancsnok holnap pedig Tihamér miután Géza elesett.
2022. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!