Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhetőnek tartjátok...

Elképzelhetőnek tartjátok Putyin eltávolítását?

Figyelt kérdés
Putyin gyakorlatilag elfoglalja egész Ukrajnát. A kínaiakon kívül mindenki Putyin ellen van. Ha ennyi ország szankcionálja Putyint, azt biztosan megérzi keményen Oroszország. Lehetséges, hogy erőszakkal eltávolítják a hatalomból? Mert amit most csinál, arra 1945 nem volt példa Európában. Olyan, mintha Putyin becsavarodott volna, és minden mindegy alapon megszerez bármit. Atommal fenyeget. Nem lehet, hogy ha teljesen elszigeteli Oroszországot, golyót kap ő is valahonnan, saját országán belülről előbb utóbb? Vagy egyszerűen félreállítják?

2022. febr. 25. 11:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És az atomrakétákat ki(k) kezelik Oroszországban?


Mert azt tudjuk, hogy valójában egy amerikai elnök sem képes atomot indítani, rengeteg emberen kell keresztül mennie a döntésnek…


De Oroszországban ez hogy van?


Mert nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg ott van az indító kulcs Putyin asztalán…


Én azt gondolnám, hogy nincs tényleges teljhatalma neki sem… Így pedig simán elképzelhető egy katonai puccs.


De nem értek hozzá.

2022. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Olyan ember nincs a világon akit ne lehetne eltávolítani. Mert ha ez így lenne, nem lenne visszatartóerő a többi zsarnoknak és egy madmax világban élnénk. Szerintem, ezzel most átlépte a határt el fogják távolítani.
2022. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha tényleg a fejlett nyugati világ minden országa együtt szankcionálja Oroszországot, akkor azért annak komoly hatása lehet. Amit nem biztos, hogy az oroszok eltűrnek. Nem az átlagemberre gondolok, hanem politikai, szervezet bűnözői körökre. Putyin túl magasra emelte a tétet most, hogy egész Ukrajnát lerohanja. Vagy tovább kell mennie minden mindegy alapon, vagy Ukrajnát ugyan bekebelezik, de amit utána kapnak szankciók formájában a fejlett világtól, az azért nagyon kemény lehet. Ezért gondoltam, hogy lehet, h idővel félreállítják amolyan oroszos módra, golyóval.
2022. febr. 25. 13:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, mert hasonló helyzetben van mint Kádár a 80-as években (Orbán is), másrész Oroszországnak nem érdeke még nagyobb demográfiai katasztrófába sodródni.
2022. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy félreállítják, de az nem garantálja azt, hogy az új elnök nem fog odacsapni, ha úgy akarja.
2022. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!