Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Bidenről kiderülne, hogy...

Ha Bidenről kiderülne, hogy demens, a liberálisokat az se rettentené el?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Mármint mitől? Szellemileg Trump és Biden a vita alapján egy szinten vannak. Csak ehhez az kellett, hogy Biden elkezdjen leépülni, míg Trump "egészségesen" annyira értelmes, mint egy félig leépült ember.
tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerintem 2 dolgot összemosol. Az egyiknek nem tetszik a stílusa, politikája [szubjektív véleményed]. Másik pedig literálisan demens [objektív tény].


Nem egy kategória a kettő. Mert Trump popolizmusa az USA egyik felének tetszik, másiknak pedig nem, ezért ez csak egy vélemény, nem konszenzus. De azt nehéz vitatni, az nem egy emberek fele így, fele úgy gondolja dolog, hogy Biden demens.


Amúgy én sokáig azt hittem, hogy ez amolyan rágalom, meg lejáratás, de a vita után szembesültem azzal, hogy naív vagyok, s olyan megtörtént, hogy a világ legerősebb vezetője mentálisan egy gyermek szintjén van és szenilis, képszakadásai vannak.



Értem, hogy neked Trump sem tetszik, de azért látni kellene a különbséget. Aki nem látja, az eléggé elvakult.

tegnapelőtt 22:00
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezo: az megvan, hogy Trumpek megtamadtak a Capitoliumot, illetve 34 vadpontban bunos Trump? Ha meg csak a stilusa lenne problema.
tegnapelőtt 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

[ma 22:00]: "Másik pedig literálisan demens [objektív tény]."

- Az objektív tény, hogy olykor zavarosan beszélt, a vitában. Ennek ezer objektív oka lehet, az ittasságtól a kialvatlanságon át a demenciáig minden. Ha csak nem tudsz a demenciájáról orvosi diagnózist felmutatni (nyilván nem tudsz), akkor az általad objektív ténynek kezelt állítás pusztán egy feltételezés. És szubjektív, csak hogy a te szóhasználatoddal éljek.


Ugyanakkor az is objektív tény, hogy Trump nem volt képes kimondani, hogy ha elveszíti a választást, akkor elfogadja az eredményt. Háromszor tették fel neki a kérdést, egyszer nem bírt egyenesen válaszolni. Az én szubjektív megítélésem alapján ez az óvodás szintje.


Az is objektív tény, hogy amikor a klímaválságról kérdezték Trumpot, akkor képes volt azt rá válaszolni, hogy az ő kormányzása alatt volt a legtisztább a víz. Az én szubjektív megítélésem alapján ez annyira színvonaltalan, hogy arra szavak nincsenek.


Az van, hogy a láthatóan élete virágán jócskán túl lévő Biden zavaros, esetleg tényleg a kezdődő demencia ködén túlról érkező válaszaiban még így is tízszer több tartalom volt, mint a mentálisan még teljesen fitt, csak hát éppen kőbuta Trump megszólalásaiban.


Ezzel együtt Trump nyilván megnyerte a vitát. A világon semmi értelmeset nem sikerült neki mondani, olyan hülye volt, mint szokott, de Biden állapota még ennél is rosszabb benyomást keltett. Nem véletlen a pánik a demokratáknál.

tegnapelőtt 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4: "Ha csak nem tudsz a demenciájáról orvosi diagnózist felmutatni"

mégis honnan kellene felmutatnia? hétpecsétes titok ott amerikában, ha van ilyen.

az biztos hogy biden úgy óvakodott a kognitív teszt részvételétől mint a tűztől:

[link]


és egy dolog szúrja ki a szemed: hogy ebben a három évvel ezelőtti videóban normálisan, folyamatosan beszél. és most?


kérdező: kiderülne? rég köztudott

tegnap 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Bidenről már sok minden kierült, pl. az is, hogy rég' halott.

[link]

tegnap 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biden nem demens, hanem a fizikai állapotával van probléma
tegnap 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7: ha a fizikai állapotával lenne probléma akkor nem tudna járni pl csak bottal. de ez nem igaz mert megy a saját lábán.

ha nem is kifejezetten a demencia jeleit mutatja, közelebb ahhoz.

tegnap 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#4

Orvosi szakvélemények egybe csengenek erről a látottak alapján. De akkor közelítsük meg másképp. Nekem az, hogy egy politikus populista, nárcisztikus, hazudozik, abban semmi új nincs, Putyin, Erdogan stb… látunk ilyet. Szomorú, de nem lepődök meg rajta.


Az viszont, hogy mentálisan leépülő embert tesznek vezetőnek, az ilyen South Park-ba illő dolog, ilyet nem tudom sem elfogadni sem megérteni. Nem lehet a kettőt egy lapon említeni. Mindkettő felháborító, de Biden esete az valami egetrengető, hogy megtörtént. Ez valami új, hogy ilyen történik, s nyílván nehéz támogatni azt, hogy a demokrácia újabb frontokon induljon meg a leépülés útján.

tegnap 13:23
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

#2

"Szerintem 2 dolgot összemosol. Az egyiknek nem tetszik a stílusa, politikája [szubjektív véleményed]. Másik pedig literálisan demens [objektív tény]."

Bocs, de nem, nem erről van szó.

Egyrészt, nem szubjektív vélemény az, hogy Trump konkrétan arról beszélt a twitteren, hogy a lopakodó repülőgép azt jelenti, hogy láthatatlanná tud válni. Ez OBJEKTÍV TÉNY, hogy f*szság és legalább szellemileg érettségiző szintjén lévő személy ilyet nem mond.

Szóval objektíven kijelenthető, hogy Trump szellemileg egy idióta.

Másrészt, nem, nincs objektív információk arról, hogy Biden miért viselkedik úgy, ahogy. Te szubjektíven eldöntötted, hogy ő demens és ezt a véleményedet próbálod eladni, mint tény. Elárulok egy titkot, nem tény a véleményed.


Viszont tény, hogy sem Biden, sem Trump nem adott szellemileg egészséges ember által adott választ. Csak Trump magatartása és egyébként múltja alapján is látszik, hogy ő egészségesen mond olyan f*szságokat, amit másokat akkor mondanak, amikor hulla részegek.

tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!