Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország elvesztette a...

Oroszország elvesztette a háborút? Nem sikerült bevenni kijevet 24 óra alatt és alig hatoltak előre szerintetek?

Figyelt kérdés
Meg lelőttek 5 vadászgépet az ukránok ez is durva meg 20 tankot.

2022. febr. 25. 06:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt mondom én is (8-as vagyok), de nézd meg, leminuszoltak a fenébe. Úgy látom, nehezen olvasnak egyesek. Tehát tisztázzuk: nem az orosz hadsereg pártját fogtam, hanem kifejtettem, hogy még rá sem kapcsoltak igazán, és hogy aki eddig nekiment az oroszoknak, az mind megszívta.

Úgyhogy a kérdésre a válasz: nem, nem vesztette még el, és pláne nem az ukrán hadseregtől.

Holnap tárgyalni fognak. Ha az oroszok meg is hátrálnak, azt a gazdasági szankciók miatt fogják tenni, és olyan feltételeket kicsikarva a másik féltől, amivel már megelégednek, ami elég nekik ahhoz, hogy meghagyják Ukrajna nagyobb részét az ukránoknak.

De ez nem jelenti azt, hogy akkor ők most jól le lesznek győzve. Úgy látom, nem tudatosítja itt senki sem magában, hogy ha Putyin úgy akarná, holnap kiirthatná a világot. Ha akarná, bevetné az atomot, és akkor mindenki rábaxik.

Az orosz hadsereget nem lehet megverni. Az orosz hadsereg legfeljebb HAGYJA, hogy úgy tűnjön, legyőzték, vagy kihozták döntetlenre a meccset.

Ne legyenek már illúzióitok. Bátrak és találékonyak a kis ukránok, de csak azért, mert a nagy medve nem dörmögött még fel eléggé.

2022. febr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11 meg persze a városi harc az nem könnyű jol meg kell tervezni főleg egy milliós nagyságú város ellen hogy ki merre hány méter mi merre hány méter légierő összehangolása.de a légierő nem sokat tud tenni városban talán a nagyobb utcákon. Kijevet kb 1 hét mire beveszik ami még jó is szerintem mert nem kis város.
2022. febr. 28. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!