Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha ti lennétek most az ukrán...

Ha ti lennétek most az ukrán emberek helyében, mit csinálnátok személy szerint?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 18:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó percig CS:GO-znék.
2022. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
Mindenkit megerőszakolnék. A szex az első
2022. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#9 engem nem erdekelne ha elfoglalják az országot, csak kelljen millioknak ezért meghalni
2022. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megnézném a Vuk-ot 4K-ban
2022. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Épp most akartam kiírni a kérdést de láttam már van ilyen. Hát ezt írtam a megjegyzéshez:

Csak én vagyok az aki megtanulna oroszul és azt mondanám hogy akkor legyünk oroszok? Inkább élek most orosz román vagy arabként mint hogy haljak meg magyarként. Aztán ha nem tetszik más nemzetiségűnek lenni még mindig elhagyhatom utána az országot. És legalább élek. Meg a családom is. Más háború nélkül is elmegy külföldre és beilleszkedik. Már sokat változott az emberek mentalitása. Szerintem nem vagyunk ezek az életemet a házért emberek.

Összefoglalva ha lehet elhagynám az országot, ha nem akkor meg minden erőmmel azon lennék hogy ne kelljen harcolni.

2022. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!