Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin mellett kiállók, ti...

Putyin mellett kiállók, ti hogyan ítélitek meg a legutóbbi eseményeket Ukrajnában?

Figyelt kérdés
Kizárólag a Putyin oldalán állók véleményére vagyok kíváncsi.

2022. febr. 24. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem több van a sztorihoz mint amit a média lehoz.


Putyinra mindent lehet mondani, de azt nem hogy buta. Emellett nem valószínű, hogy az orosz vezetés idióták gyülekezete.


Egyenlőre úgy néz ki, hogy bár egy átgondolt, de hirtelen lépés.


De!


Kérdés, hogy mi az amit mi nem tudunk. Azt biztos, hogy a nyugati sajtó nagyon bömböl.


Emellett ott van a tény, hogy Ukrajna nem NATO, tehát ha az USA most beleszól, az egyértelművé teszi hogy (bár mist is nyílt titok) érdekeltségük van ott.


Amíg a Kárpátokig nem jönnek, és a határon túliaknak sem esik semmi baja, addig én csak kíváncsian várom a fejleményeket.

2022. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

2es, szövegértelmezés megy?


Egyebként Putyin nem szivhet, hanem orosz érdekeket képvisel. Nagyon nem mindegy.

2022. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
*szovjet.
2022. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

2022-02-24 - 13:16: A szíve még mindig KGB-s szovjet! :-( :-(

Egyébként a mai orosz himnusz zenéje 1944 óta változatlan!

2022. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Putyint kényszerhelyzetbe hozták, mivel semmilyen kérését nem voltak hajlandóak teljesíteni, de még érdemben tárgyalni sem róla, nem nagyon maradt más választása.
2022. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem maradt más választása? lol
2022. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ukrajna Orosz érdekeltség lesz, a mostani vezetés menni fog. Ebben 100% biztos vagyok. Putyinnak azóta nem tetszett az egész ami Ukrajnában volt, hogy csatlakozni akart a Nato-hoz. Nem csinált sz@rt a szájából. Amúgy beleolvastam a háborút inditó beszédébe. Ukrajnát kreált országnak tartja ami mindig is Oroszországhoz tartozott. A nyugat rángatta bele Ukrajnát a háborúba.
2022. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Igaza van a kopasz orosznak!👍
2022. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!