Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az orosz támadás után az EU...

Az orosz támadás után az EU is lefogja rohanni Ukrajnát még nagyobb haderővel?

Figyelt kérdés

Amikor átkerültem másik iskolába, lett egy jó barátom, aki mindig jött utánam, állandóan vett nekem valamit a boltból. Melegnek csúfolták a srácot, szinte csak lány haverjai voltak, és ő is lányosan viselkedett. Én mindenben támogattam, sok időt töltöttünk együtt, én voltam az egyetlen fiú barátja.


Egy alkalommal tanítás után mentünk a tök üres folyosón, és futva jöttek felénk a 8-adikosok. Én megijedtem, azt hittem, hogy én is kapni fogok. Erre rámentek haveromra, és elkezdték ütni. Erre én is odamentem, és elkezdtem úgy ütni, ahogyan csak tudtam! Tőlem kapott a legtöbbet. Ezek után be lettem tisztelve, menő lettem a nagyok szemében, a haver pedig nem szólt semmit sem!


Ha az EU-nak van egy kis esze, akkor fog támadni, amikor a leggyengébbek az ukránok, és felosztják Ukrajnát az oroszokkal. Lehetne szerezni egy gyarmatot, mindenki jól járna.


2022. febr. 18. 18:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Én az EU-ból ezt simán kinézem, szerintem az eu-s vezetőknek is ugyanolyan mentalitása van, mint nekem. Trianont is elbírta a gyomruk, akkor egy 10-ed ekkora aljasságot miért ne?
2022. febr. 18. 18:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt már megcsinálták korábban.
2022. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
100%
igen,azután lerohanja kína majd észak-korea.végül a mongol fennhatóság alá fog kerülni de csak miután uganda is lerohanja.
2022. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért tenné szerinted?
2022. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? :D Trianon idején még nem is volt EU. Amúgy meg hagyjuk már ezt a trianonos nyafogást, rohadt unalmas
2022. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
Az EU-nak nincs saját hadserege, úgyhogy biztos nem csinálnak ilyet.
2022. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!