Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az izraeli miniszterelnök...

Az izraeli miniszterelnök azonnali távozásra szólította fel az Ukrajnában élő izraelieket? Hát akkor ezzel eldőlt?

Figyelt kérdés

Nettó a világ legjobb hírszerzése az övék...


Izraelben úgy vélik, hogy várhatóan szerda reggelig lesz lehetséges a légi közlekedés zavartalan fenntartása Ukrajnában.



hát ennyi.


[link]


2022. febr. 13. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nagyon úgy néz ki hogy igen.
2022. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
A provokáláson kívül mi a célja a "kérdésnek"?
2022. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Munkahely, kollégák kérdéskör... Jól eltaláltad ám, kérdező. Így már elhiszem, hogy te nagyon okos vagy.
2022. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nézd, elképzelhető, de én még mindig nehezen hiszem el, hogy az orosz haderő pontosan úgy és akkor támadna, amikor és ahogy azt az ellenfél a médiában szétkürtölte.
2022. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak Izrael, hanem mar korabban mas allamok is felszolitottak a polgaraikat az Ukrajnabol valo hazateresre. Szoval ez pontosan oyan altalanos intezkedes, amit minden allam foganatosit a zuros teruleteken.
2022. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Izraelben élek. A hazatérési felszólitás már a múlt héten történt, nem most. A szerda reggeli támadási értékelésről én itt nem hallottam - de lehet, hogy csak nem találtam meg.
2022. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért az gyanús, hogy az oroszok az egészségügyi alakulataikat is a határ mellé vezényelték, eddig erre nem volt példa az elmúlt 7-8 évben. És nagy létszámú egészségügyiseket akkor vonnak össze, ha nagy veszteségekre, sok-sok sebesültre számítanak. Mindenesetre én is valószínűtlennek tartom, hogy az oroszok támadnának, viszont azt eltudom képzelni, hogy fellángol a donyecki front.
2022. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!