Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Indonéziáról?...

Mit gondoltok Indonéziáról? Kimennétek oda élni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nagyon barátságosak a helyiek, könnyű megtanulni az indonéz nyelvet, és sokkal jobbak a körülmények, mint pl. Indiában, Thaiföldön, Vietnámban.

2022. febr. 5. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Simán.
2022. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 MDaniel98 ***** válasza:
Nem, nem az én világom.
2022. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Negy evet eltem ott es a munkam kapcsan rendesen be is utaztam a szigetvilagot. En imadtam, de a legtobb ott elo nyugati panaszkodott. Ahogy itt valaki irta, elkepeszto kulonbsegek vannak orszagon belul kulturalisan, infrastruktutalisan es gazdasagi szempontbol is. A Balin elo digitalis nomadok videoi ne tevesszenek meg senkit. Az alapjan hiba kicuccolni. Batoritok mindenkit, hogy ha teheti, utazzon el. Az igaz, Hogy Malajzia vagy Thaifold konnyebben utazhato, szervezettebb orszagok. Talan erdemesebb ott belekostolni DK Azsiaba. Indoban az emberek viszont sokkal kedvesebbek es erdeklodobbek, mint az elozo két orszagban. A kikoltozes elott celszeru utazgatni es belekostolni Indoba, mert eleg sok ember rugalmasnak es befogadonak tartja magat, aztan az elet ezt megcafolja. Eleg sok turelem kell Indoneziahoz, mert az alkalmazkodo kepesseget probara teszi a nagyon eltero kultura, kornyezet es eghajlat.
2022. ápr. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!