Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a kamionos tünteté...

Mit szóltok a kamionos tüntetéshez Kanadában?

Figyelt kérdés

#Kamionos tüntetés
2022. febr. 1. 05:43
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
19%

Mi bajuk van?


Jól keresnek, nem?

2022. febr. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Inkább olyanok válaszát várnám akik tisztában vannak a freedom convoj jelentésével Kanadában, USA ban, Ausztráliában Franciaországban, Angliában.És nemcsak a mainstream médiából tájékozódnak
2022. febr. 1. 06:17
 3/59 anonim ***** válasza:
18%

Akkor is fogják be a pofájukat, mert jól keresnek!


Jobban mint én!

2022. febr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

#3 nem a fizetésük miatt mentek az utakra világszerte.És már a gazdák és civil emberek is csatlakoztak hozzájuk.

Semmit nem hallottál róla?

2022. febr. 1. 06:38
 5/59 anonim ***** válasza:
87%
Én támogatom őket
2022. febr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

#5 végre valaki aki nem a masszív márki zay szavazóbázisából szól hozzá mint az#1 -es.

Szerveződik itthon is!

2022. febr. 1. 07:08
 7/59 anonim ***** válasza:
69%

Én támogatom. A legnagyobb baj az, hogy a mainstream média teljesen elhallgatja az ilyen híreket és sajnos a legtöbb embernek ebből kifolyólag ez egy marginális dolog, mert nem mondták a hiradóban. Az is intő jel, hogy mindkét oldal mélyen elhallgatja, egy említés, egy nyulfarknyi cikk sincs róla semelyik mainstream internetes hírportálon. Ebből akinek egy csöpp esze is van, levonhatja a konzekvenciát.

Van egy barátom, kimondottan foglalkozik politikával, mondhatni, az érdeklődési köre. Tegnap kérdeztem tőle, hallottad, mi van kanadában? Hallotad a kamionokat? A konvojt? Fingja nem volt semmiről. 😃

2022. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
81%

A mainstream média "elhallgatja":

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Gyerekek, ez már kabaré, hogy mennyire nem a valóságban éltek.

2022. febr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
86%

[ma 07:11]: " A legnagyobb baj az, hogy a mainstream média teljesen elhallgatja az ilyen híreket (...)", "Az is intő jel, hogy mindkét oldal mélyen elhallgatja, egy említés, egy nyulfarknyi cikk sincs róla semelyik mainstream internetes hírportálon."

- Ugyan már. Természetesen ír róla a fősodorbeli média. A teljesség igénye nélkül, csak néhány példa:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Én értem, hogy egynémely társadalmi csoportok marginálisnak érzik magukat, és az általuk felvett áldozati póz tucatnyi eleme között ott csücsül a "minket el akarnak hallgattatni, a mainstream nem ír rólunk" képzelt sérelem. De attól ez még csak képzelt sérelem, csacsiság. Csacsiság a szélsőjobbtól, mert róluk is folyamatosan írnak, csacsiság az oltás ellen tiltakozóktól, mert róluk is folyamatosan írnak.

2022. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
80%

Már a sokadik kérdésed ez témáról, kérdező. Mit szeretnél, hogy nálunk is többen tiltakozzanak az oltási igazolás,meg az oltási kötelezettség ellen?


Akkor miért nem ezt kérdezed, miért folyon a kanadaiakról kérdezel?

2022. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!